Slagelse, Seeland
Denemarken, Seeland, Slagelse
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit vakantiehuis heeft een open keuken/woonkamer met een houtkachel. Op het terras kunt u genieten van de zon en de zomeravonden. Het huis ligt op ca. 500 m van de kust. Het strand van Drøsselbjerg staat bekend om zijn betoverende natuur, helder en zuiver zwemwater en goede vismogelijkheden. Dit gezellige vakantiehuis ligt op een heerlijk groot perceel met planten rondom en een groot grasveld waar het hele gezin kan ravotten. De stadjes Gørlev, Løve, Høng en Dalby liggen binnen een straal van ca. 10 km. In de zomermaanden kunt u elke zaterdagochtend een spannende marktdag meemaken in Gørlev. Bezoek ook Løve, dat op de weg naar Høng ligt, en waar u een van de best bewaarde molens van Denemarken vindt. In de zomer kunt u zien hoe een molen vroeger werkte. Misschien wilt u een ritje maken in een paardenkoets of een bezoek brengen aan het Rozenmuseum met zijn rosarium en prachtige tuin, waar u een indrukwekkende verzameling rozen vindt. Høng is een gezellig stadje met zeer goede winkelmogelijkheden, terwijl Dalby een interessant landbouwmuseum heeft. U kunt ook doorrijden naar het kleine schiereiland Reersø en de unieke sfeer van het dorp proeven. Hier vindt u ook Reersø Kro, dat bekend staat om zijn gezellige sfeer.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


























