Lugano, Ticino
Zwitserland, Ticino, Lugano
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
Appartement 2-kamers 56 m2, op de begane grond. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen + 1 kinderen. Eenvoudig en comfortabel ingericht: 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed (2 x 90 cm, lengte 200 cm). Woonkeuken (4-pits kookplaat, oven) met eettafel, 1 2-pers divanbed (160 cm, lengte 200 cm), TV (Flatscreen TV). Uitgang naar de zitplaats in de tuin. Douche/WC. Verwarming. Terrasmeubelen, zitgelegenheid. Zeer mooi uitzicht op het meer, de bergen, het landschap en de plaats. Ter beschikking: kinderbed (extra). Internet (Internet (WiFi), gratis). Niet rokers woning. 1 klein huisdier/hond toegestaan. NL-00003912
Buiten
Carona 8 km van Lugano: Gezellig Huis met 2 woningen "al Ronchetto", omgeven door wijngaarden. Boven Lugano-Paradiso, aan de rand van de plaats, rustige, zonnige, verhoogde ligging tegen een helling, perfecte locatie: in het centrum en toch rustig gelegen, te midden van groen, op het zuiden. Openbare parkeerplaatsen. Levensmiddelenwinkel 300 m, winkelcentrum 10 km, restaurant 150 m, bushalte 300 m. Golfterrein 17 km, tennis 300 m, midgetgolf 17 km, wandelroutes 1 m vanaf het huis. Attracties in de buurt: Parco San Grato Carona 2 km, Swissminiatur Melide, Chocolat Alprose Caslano 17 km, Chiesa Santa Maria, Morcote, Castello Gianini. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Lago di Lugano, Lago di Como. Wandelgebied Monte San Salvatore, Monte Bré 15 km, Tamaro-und Splash+Spa, Rivera. De eigenaar woont op hetzelfde terrein.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
3 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten