Steckborn, Thurgau
Zwitserland, Thurgau, Steckborn
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Binnengebieden
Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Long-term discount: 5% , for stays from the eighth day.
Welcome to our charming penthouse flat in the centre of Steckborn.
Situated on a traffic-calmed street, just 200 metres from Lake Constance.
There are 30 steps, with a good handrail, up to the flat.
Inside the flat you will find an extensively equipped
kitchen with ceramic hob, oven, dishwasher and more, allowing you to easily prepare your favourite dishes.
A spacious living room with dining table, sofa and entertainment centre
Games and age-appropriate toys are also waiting for you in the apartment.
A shower room
Two bedrooms, including a master bedroom with balcony access and a flexible children's room, offer optimum comfort for your stay.
The outdoor area boasts an inviting, covered balcony, perfect for enjoying a sunny breakfast or relaxing in the evening.
For added convenience, there is a ground-floor cellar for the safe storage of bicycles or pushchairs.
A handcart and various outdoor games are available for your use.
Up to 2 pets are welcome.
Please note that smoking is only permitted on the balcony.
Steckborn:
historic old town
charming riverside promenade
Ideal starting point for excursions, hikes or cycle tours
Coop, Denner and Migros very close by
Bus and train stops as well as boat landing stages make our flat the perfect location for your explorations.
We welcome you and your loved ones (including up to two pets) to experience unforgettable moments at Lake Constance
Basic information
- Pets allowed: 2
- allowed size of dogs: medium (30 to 60 cm)
- Type of property: holiday apartment
- is located in: nothing applicable
- type of apartment: attic
- Floor on which the object can be found: 2. floor
- Total number of floors in the building above the ground floor: 2
- Year of the last complete renovation : 2023
- not observable from the street
- Owner lives on the property
- non-smoking
- Number of bedrooms: 2
- Number of bathrooms: 1
Top features
- WiFi
- air conditioning: no
- heating: Everywhere
- balcony
- Total of private car parking spaces: None
- distance to free communal parking spaces: 300 m
- distance to public parking: 100 m
Sleeping
bedroom 1
- double bed (1.80 m width)
- bedroom is dimmable
bedroom 2
- double bed (1.80 m width)
- bedroom is dimmable
Bathroom
bathroom 1
- shower
- basin
- toilet
- heated towel rail
- hair dryer
- daylight
Cooking/Living
- coffee machine: coffee machine
- fridge/freezer: deep freezer, fridge
- stove: ceramic hob
- oven
- toaster
- electric kettle
- dishwasher
- dishtowels
- size of kitchen: 9 m²
- number of dining tables: 3
- number of seats: 17
- number of living rooms: 1
- living room is dimmable
Entertainment
- TV: TV, satellite TV
- DVD player
- radio
- CD player
- party games for adults
For children
- high chair
- children's crockery and cutlery
- socket protection
- child toilet seat
- playground equipment
- party games for children
Utility
- washing machine: For communal use in the building
- Clothes dryer: For communal use in the building
- clothes drying rack
- vaccum cleaner
- cleaning products
- fan: 1
- standing fan
- first aid kit
Accessibility
- handrails on all stairs
Sustainability
- Waste recycling
- Bio garbage available
- glass recycling available
- paper recycling available
- Water saving appliances
- Renewable energy
- Solar power
- photovoltaic system
- 100% green electricity
- heat pump
- House Insulation
- natural sustainable insulation materials
- insulated roof
Outside area
- outdoor furniture
- grilling not allowed
- covered and lockable bicycle storage
Surroundings
- Nearest town centre: 0 m
- Grocery store: 800 m
- going out: 250 m
- restaurant: 200 m
- train station: 500 m
- airport: 60,0 km
- motorway: 6,0 km
- port: 400 m
- distance public transport: 450 m
- beach: 200 m
- lake: 200 m
- boat hire
- playground: 150 m
- public swimming pool: 1,0 km
Distinctive features
- timber house.
Buiten
text missing
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Augustus 2026
September 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten