Sävshult, Tranemo kommun
Zweden, Tranemo kommun, Sävshult
Breng een ontspannen vakantie door in dit gezellige huis met serre en vlakbij het meer.
Maak het jezelf gemakkelijk op de gezellige bank voor de houtkachel in de uitnodigende woonkamer. Gebruik de open keuken om je maaltijden te bereiden en neem dan plaats aan de eettafel naast de keuken. Grote ramen zorgen voor veel licht en een aangename verbinding met de natuur.
Stap het terras op en geniet van de frisse lucht. De ruime tuin biedt volop ruimte voor leuke buitenactiviteiten. Je kunt ook heerlijk vertoeven in de serre en genieten van het uitzicht op het groen, ongeacht het weer. Een korte wandeling brengt je naar het meer Kvarnsjön met zijn prachtige zwemplekken. Ga aan het water zitten en beleef rustige momenten in een natuurlijke omgeving.
Ontdek de regio rond Sjötofta en organiseer een gevarieerd verblijf. Bezoek High Chaparral en ervaar het themapark in westernstijl. Plan een uitstapje naar Gekås in Ullared en geniet van de vele winkelmogelijkheden. Verken de omgeving van Gislaved of reis naar Hestra en maak gebruik van de skigebieden in Isaberg voor actieve dagen in de winter.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Nog geen kosten















