Stillingsön, Orust kommun
Zweden, Orust kommun, Stillingsön
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Als u dicht bij de natuur en de zee wilt wonen, is dit de plek voor u.
Hier vindt u een gezellig vakantiehuis verdeeld in 2 huizen en omgeven door weelderig groen. Het grootste huis is volledig gerenoveerd en heeft een keuken, badkamer en woonkamer met slaapzolder. Het tweede vakantiehuis ligt op ongeveer 40 m afstand en heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Vanaf het terras kunt u bijna de hele dag van 's morgens tot 's avonds van de zon genieten.
De huizen liggen in het oosten van Orust bij Allmag, niet ver van Stillingsön en tussen Swanund en Slussen. De kustlijn bestaat uit gevarieerde kliffen en zandstranden die goed zijn voor spannende vistochten en heerlijke zoutbaden. Er zijn ook goede mogelijkheden voor wandelingen in het bos waar u bessen en paddenstoelen kunt plukken. Als u echt geluk hebt, ziet u misschien een lynx, hert of eland over de weilanden lopen.
U kunt zwemmen en vissen in Allmags Kile en het fjord (ca. 1 km). Almagags Golf Club met een 9-holes baan ligt op ongeveer 2 km afstand. Voor dagtochten zijn er vele juweeltjes te bezoeken, vissersdorpen aan de westkant van het eiland, gezellige restaurants in de kustgemeenten, sommige met optredens van artiesten in de avond, boerderijen, musea en nog veel meer. Of maak een vistocht op open zee met een bootcharter. Als u wilt gaan winkelen, rijdt u in ongeveer 20 minuten naar Orust's eigen discountwinkel, Göksäter. Na een rit van ongeveer 40 km komt u bij een van de grootste winkelcentra van Zweden in Torp bij Uddevalla. Of bezoek Göteborg (70 km), de kuststad met een breed scala aan entertainment, activiteiten en cultuur zoals het pretpark Liseberg, Slottsskogen of een wandeling langs de Avenyn met al zijn restaurants en cafés.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten






















