Stugbyn, Borgholms kommun
Zweden, Borgholms kommun, Stugbyn
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Groot en gezellig vakantiehuis met een ruime glazen veranda voor talrijke aangename uren.
Breng een spannende familievakantie door op Öland in dit uitnodigende vakantiehuis met ruime kamers. Met 5 slaapkamers en 2 badkamers biedt het ruimte voor 10 personen, 1 huisdier mag ook mee op vakantie. Op koelere dagen kunt u samen gezellig bij de houtkachel zitten. Langs de hele voorkant van het huis is een grote, glazen veranda waar u beschut tegen het weer kunt ontspannen met een prachtig uitzicht op het buitenleven.
Het vakantiehuis is omgeven door prachtige natuur, de omgeving nodigt uit tot het maken van lange wandelingen. Het ligt ook halverwege tussen Färjestaden en Borgholm. U verblijft in de buurt van verschillende golfbanen, en er zijn ook tennisbanen in de directe omgeving. Attracties in de buurt zijn onder andere de ruïne van Kasteel Borgholm, het koninklijke Solliden en het dieren- en pretpark van Öland. U kunt vanuit het vakantiehuis ook verschillende mooie stranden bereiken, waaronder zowel zandstranden als kiezelstranden.
Geniet van een vakantie vol geweldige ervaringen voor het hele gezin in het vakantiehuis!
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten













