Lönashult, Alvesta kommun
Zweden, Alvesta kommun, Lönashult
Geniet van een rustige vakantie op het platteland in deze gezinsvriendelijke boerderij op een bosrijke locatie.
Het huis is goed uitgerust en is bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen die graag op het platteland op vakantie gaan. Familietijd is hier erg belangrijk en het draait allemaal om samen genieten. Het huis heeft een aangename grootte en wordt gekenmerkt door een gezellige sfeer waarin jong en oud zich thuis zullen voelen. Je kunt de lange zomeravonden doorbrengen op je terras en de mogelijkheden zijn eindeloos op het grote natuurlijke perceel.
Ontdek het Åsnen Nationaal Park met goede vis- en zwemmogelijkheden en ideale omstandigheden voor prachtige peddeltochten waarbij je echt kunt genieten van de wilde natuur en de 900 eilandjes van het meer. Als je liever wandelt of fietst, zijn de paden goed aangegeven. Geniet van een gezellige picknick bij Trollberget met uitzicht op het meer. Er zijn verschillende aanlegplaatsen, dus je kunt ook picknicken tijdens je kanotocht.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Nog geen kosten

























