Ostružná, Centraal-Moravië
Tsjechië, Centraal-Moravië, Ostružná
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"Ostružná", appartement 3-kamers 85 m2 op 2 verdiepingen op de 1e verdieping. Comfortabel en gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 2-pers bed, eettafel en TV (Flatscreen TV). Kookhoek (2 keramische glas kookplaten, magnetron, diepvriezer). Douche/WC. Elektrische verwarming. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed. 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 bed en 1 2-pers bed. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Geschikt voor families. Maximaal 3 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders, brandblusser.
Buiten
Gezellig, comfortabel vakantiecomplex "Ostružná". In het centrum van Ostružná, rustige ligging, 550 m van het skigebied. Voor medegebruik: terrein. Tennisbaan (extra), tafeltennis (extra), stookplaats, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, bowlingbaan (alles extra), biljart, trampoline. Ontbijt volpension half pension op aanvraag (extra). Toegangsweg tot aan het huis. Parkeerplaats op het terrein. Levensmiddelenwinkel 10 m, bushalte 15 m, treinstation 150 m. Skilift 550 m, langlaufloipe 500 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Jonas Park Ostružná 550 m, Ski Ostružná 1.6 km, Ramzová, Petříkov 2 km. Wandelgebied Šerák, Paprsek, Smrk (Jeseníky), Fauna park, Kolštejn. Spoorweg 200 m van het huis. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De woningen kunnen onderling van inrichting verschillen.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten