House
House
Pool Outdoor
House
Terrace
Terrace
House

Xàbia / Jávea, Valencia

Spanje, Valencia, Xàbia / Jávea

2 Honden toegestaan, meer op aanvraag
3 slaapkamer
2 badkamer
5 gasten
150 m2
Vanaf
€188.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
ERV annuleringsverzekeringInbegrepen, €0.00
BedrijfskortingBetaald bij boeking, €0.00
EnergiekostenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)In de prijs inbegrepen vast bedrag, €0.00
HuisdierBij te boeken vast bedrag, €20.00 Prijs per eenheid
Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te reddenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Badlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contantenTer plaatse te betalen vast bedrag, €250.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Binnengebieden

Ontdek de charme van Jávea met een verblijf in ons gastvrije vakantiehuis, ideaal voor families of vriendengroepen tot 5 personen 1 kind en 1 baby. Gun uzelf het plezier van een huis dat uitnodigt tot ontspanning en tegelijkertijd het avontuur van de Costa Blanca binnen handbereik brengt. Dankzij de mogelijkheid in overleg met de eigenaars, van twee middelgrote honden mee te brengen is het de perfecte keuze voor dierenliefhebbers die hun viervoeters graag meenemen op vakantie.

Het interieur van het huis is voorzien van alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf: van de essentiële wasmachine en wasdroger voor alleengebruik tot een verscheidenheid aan koffiezetapparaten en een vaatwasser, waardoor het dagelijks leven net dat tikkeltje gemakkelijker wordt. Ons huis biedt deels airconditioning voor de nacht en ventilatoren, waardoor elk gezinslid zich op zijn gemak kan voelen, onafhankelijk van de buitentemperaturen.

Buiten vindt u een tuin exclusief voor uw gebruik, volledig omheind en daardoor veilig voor zowel kinderen als huisdieren. De toevoeging van een overdekte fietsenstalling maakt het gemakkelijk om de omgeving op twee wielen te verkennen zonder u zorgen te maken over de veiligheid van uw fiets. Het hoogtepunt is ons terras en balkon, die samen met de Hot Tub / buitenbadkuip 24H de ultieme ontspanning beloven. Finca Masía del Barranco is een oude gerestaureerde boerderij met 2 afzonderlijke privé woningen, elk met een eigen afgesloten tuin. De bovenste verdieping wordt bewoond door de eigenaars. Het zwembad is gelegen in de hoger gelegen tuin van de eigenaar en privé te gebruiken voor de gasten. Vanaf 10.00h in de morgen liggen de ligbedden en het day-bed met kussens klaar op u te wachten tot 19.00h in de avond. Het zwembad ligt in een exclusieve setting in de rotsen met uitzicht op het Montgo gebergte.

De locatie van ons vakantiehuis is bijzonder geschikt voor degenen die het graag rustig aan doen, maar toch de trillingen van het plaatselijke leven willen voelen. Op slechts 700 meter afstand vindt u het Historische centrum met restaurants en bars en levensmiddelenwinkels, makkelijk te voet bereikbaar. Een kleine tocht van 3000 meter scheidt u van het strand, de zee en diverse watersportmogelijkheden, ideaal voor dagen gevuld met zon, zee en plezier.

Maak uw volgende vakantie onvergetelijk met een verblijf in ons vakantiehuis in Jávea. Of u nu komt om te ontspannen in de Hot Tub, baantjes te trekken in het zwembad, te genieten van het comfort van een huis met alle nodige voorzieningen, of avontuur zoekt bij de zee en in de bergen, dit huis biedt het perfecte startpunt voor uw volgende vakantie. Met de mogelijkheid om uw middelgrote honden mee te nemen, in overleg met de eigenaars, staat dit verblijf garant voor plezier en ontspanning voor het hele gezin.

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- toegestaan maat van hond: middelgroot (30 tot 60 cm)
- Accommodatietype: vakantiehuis
- bevindt zich in: woonwijk
- type gebouw: helft van dubbel woonhuis
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- perceeloppervlakte: 1700 m²
- bouwjaar: 1974
- laatste uitgebreide renovatie: 2024
- huiseigenaar woont op het perceel
- geen groepsboeking
- geen jeugdgroepen
- aantal slaapkamers: 3
- aantal badkamers: 2

Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: deels
- verwarming: overal
- balkon
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- hond-proof door een hek (geheel omheind)
- hoogte van het hek op het laagste punt: 80 cm
- Buitenzwembad
- ㄴ voor alleengebruik
- ㄴ maximale diepte: 180 cm
- ㄴ lengte: 900 cm
- ㄴ breedte: 400 cm
- privéparkeerplaatsen in totaal: geen
- afstand tot gratis gemeenschappelijke parkeerplaats: 50 m
- afstand tot openbare parkeerplaats: 1 m

Slapen
slaapkamer 3
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- slaapbank voor 1 persoon
- kinder-/babybed
slaapkamer 6
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 9
- eenpersoonsbed

Badkamer
badkamer 3
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
badkamer 6
- ligbad
- wastafel
- toilet
- föhn

Wellness
- jacuzzi
- ㄴ voor alleengebruik
- Hot Tub / badkuip buiten
- ㄴ voor alleengebruik

Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat, koffiezetapparaat met capsules, koffiezetapparaat met pads
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- afzuigkap
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- theedoeken
- aantal eettafels: 3
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1
- zonwering voor woonkamer

Entertainment
- televisie: satelliet-tv
- streaming media-adapter (bijv. chromecast)
- muziekinstallatie
- radio
- gezelschapsspellen voor volwassenen
- fitnessapparatuur

Voor kinderen
- kinderservies en -bestek
- stopcontact beschermer
- gezelschapsspellen voor kinderen

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- wasdroger: voor alleengebruik in het object
- wasrek
- strijkijzer
- stofzuiger
- schoonmaakmiddelen
- ventilator: 3
- voetstuk ventilator
- aparte kachels / ventilatorkachel / radiatoren
- rookmelder
- koolmonoxidedetector
- ehbo-kit
- kluis

Toegankelijkheid
- leuningen op alle trappen
- bad met steungrepen

Duurzame accommodaties
- Gratis fiets
- LED-verlichting (overal)

Buitenbereik
- loggia
- outdoor meubilair
- barbecue: gasbarbecue
- gelegenheid om vis schoon te maken
- buitendouche
- overdekte fietsenstalling
- overdekte en afsluitbare fietsenstalling

Omgeving
- uitzicht: berg
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 700 m
- levensmiddelenzaak: 700 m
- uitgaansgelegenheid: 700 m
- restaurant: 500 m
- station: 2,0 km
- vliegveld: 96,0 km
- snelweg: 26,0 km
- haven: 3,0 km
- afstand openbaar vervoer: 500 m
- strand: 3,0 km
- kiezelstrand: 3,0 km
- zandstrand: 3,0 km
- water (zee, meer enz.): 3,0 km
- zee: 3,0 km
- rivier: 800 m
- watersport: 3,0 km
- aanlegplaats: 3,0 km
- openbaar zwembad: 2,0 km
- golfplaats: 5,0 km
- fietsverhuur: 1,0 km
- wandelpad: 1,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 2,0 km

Bijzonderheden
- finca

Buiten

type gebouw: helft van dubbel woonhuis. perceeloppervlakte: 1700m². bouwjaar: 1974. huiseigenaar woont op het perceel. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.

Voorzieningen

    Air conditioning
    BBQ
    Vaatwasser
    Privétuin
    Whirlpool/Jacuzzi
    Magnetron
    Zwembad
    Privé zwembad
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast

Op de kaart

In de omgeving

Afstanden tot belangrijke voorzieningen
  • Centrum: 700 meters
  • Zee: 3000 meters
  • Golf: 5000 meters
  • Openbaar vervoer: 500 meters
  • Water: 3000 meters

De genoemde afstanden zijn hemelsbreed.

Praktische informatie

Aankomst en vertrek
  • Uitchecken eerder 12:00 PM (Data: 14 januari 2026 - 31 december 2099)
  • Inchecken na 4:00 PM (Data: 14 januari 2026 - 31 december 2099)
Algemene voorwaarden

Omdat DogsIncluded met verschillende partijen samenwerkt, kunnen de voorwaarden per woning verschillen. Hieronder kun je lezen wat de annuleringsvoorwaarden zijn bij dit vakantiehuis in Xàbia / Jávea, Valencia.

Belangrijkste punten:

  • tot 59 dagen voor de aankomstdatum: 10% annuleringskosten
  • tot 28 dagen voor aankomst kun je óók altijd nog gratis omboeken
Annuleringsvoorwaarden
  • Voor de annulering tot en met de 59ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom
  • In geval van annulering van 28 tot en met 1 dagen voor aankomst: 50% van de reissom.
  • Vanaf 1 tot 0 dagen voor aankomstdatum: 80% van de reissom
  • 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Gunstig omboeken

In plaats van annuleringskosten te betalen kun je ook nog tot 28 dagen voor de aankomstdatum nog gratis omboeken naar een andere periode en/of bestemming. Omboeken kan alleen naar een andere periode in hetzelfde huis of naar een andere periode en/of bestemming in een vakantiehuis uit het huizen-aanbod van dezelfde partner.

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€188.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
ERV annuleringsverzekeringInbegrepen, €0.00
BedrijfskortingBetaald bij boeking, €0.00
EnergiekostenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)In de prijs inbegrepen vast bedrag, €0.00
HuisdierBij te boeken vast bedrag, €20.00 Prijs per eenheid
Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te reddenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Badlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contantenTer plaatse te betalen vast bedrag, €250.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

Nog geen kosten