Pool Outdoor
Pool Outdoor
House
House
House
Terrace
Outdoor

l'Eliana, Valencia

Spanje, Valencia, l'Eliana

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
4 slaapkamer
2 badkamer
8 gasten
175 m2
Omheinde tuin
Vanaf
€327.42Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

OntbijtInbegrepen
Bedlinnen (Eerste set)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)Inbegrepen
Huisdier (max. 1 dier)€10.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€200.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Babybed (tot 2 jaar)€10.00 Dagelijkse prijs
Binnengebieden

Ontdek een prachtige oase van rust en ontspanning in L'Eliana, Valencia, ideaal voor een vakantieverblijf voor 8 personen. Met een op de begane grond gelegen, vrijstaand vakantiehuis dat niet alleen comfort en gemak biedt, maar ook de belofte van onvergetelijke momenten omringd door natuur en rust. Of je nu op zoek bent naar een gezinsvakantie of gewoon wilt ontsnappen aan de dagelijkse sleur, dit huis vormt de perfecte achtergrond voor beide.

De binnenkant van het huis is volledig uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een zorgeloos verblijf. De woning beschikt over vier slaapkamers en twee badkamers, waarvan één met een douche en de andere met een ligbad, waardoor het ideaal is voor zowel gezinnen als groepen vrienden. Comfort is gegarandeerd dankzij de airconditioning die in het hele huis beschikbaar is. Voor hen die van de huiselijkheid houden, zijn er faciliteiten zoals een wasmachine en wasdroger voor alleengebruik, evenals een keuken die is uitgerust met een gasfornuis, koffiezetapparaten (inclusief een capsuleversie), een vaatwasser, een ventilator, een open haard, een waterkoker en een mini-oven.

Buiten vind je een terras waarop je kunt ontspannen en genieten van de gemeenschappelijke tuin, die ook hond-proof is dankzij een volledig omheinend hek. De twee zwembaden van het resort staan garant voor verfrissing en plezier voor iedereen. Het is niet alleen een plek om te relaxen, maar ook om actief bezig te zijn met beschikbare faciliteiten als een sauna, trampoline, tafeltennis, tennis, en fietsen, allemaal voor gezamenlijk gebruik.

De locatie van dit vakantiehuis is ideaal voor liefhebbers van zowel strand als cultuur. Met een strand en de zee op slechts 10 km afstand en watersportfaciliteiten binnen 1 km, biedt het volop gelegenheid voor vermaak buiten. Bovendien, met het dichtstbijzijnde stadscentrum op slechts 100m afstand en een levensmiddelenzaak binnen 200m, bevind je je op een perfecte plek waar gemak hand in hand gaat met plezier.

Laat deze prachtige bestemming de volgende bladzijde zijn in je reisavonturenboek. Of je nu kiest voor luieren bij het zwembad, verkennen van de omgeving, of simpelweg genieten van de tijd met geliefden op je privéterras, deze vakantiewoning in L'Eliana, Valencia, belooft een onvergetelijke vakantieervaring voor iedere bezoeker.

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- bevindt zich in: complex
- type gebouw: bungalow
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 0
- bouwjaar: 1973
- laatste uitgebreide renovatie: 2015
- vrijstaand object
- aantal slaapkamers: 4
- aantal badkamers: 2

Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: overal
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- hond-proof door een hek (geheel omheind)
- Buitenzwembad
- privéparkeerplaatsen in totaal: 2
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: geen

Slapen
slaapkamer 12
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 3
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- extra bed
- kinder-/babybed
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
slaapkamer 9
- 2x eenpersoonsbed

Badkamer
badkamer 3
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
badkamer 6
- douche
- wastafel
- toilet
sanitaire voorzieningen in de vakantieaccommodatie
- douche
- ligbad
- toilet
- föhn

Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat, koffiezetapparaat met capsules
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis, kookplaat
- afzuigkap
- oven
- Mini-oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- theedoeken
- aantal eettafels: 2
- maximaal aantal zitplaatsen: 8
- open haard

Entertainment
- televisie: antenne/DVB-T tv, kabel-tv, satelliet-tv
- muziekinstallatie
- gezelschapsspellen voor volwassenen
- fitnessapparatuur

Voor kinderen
- kinderstoel
- gezelschapsspellen voor kinderen

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- wasdroger: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
- ventilator: 1

Buitenbereik
- outdoor meubilair
- barbecue: barbecue
- buitendouche

Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 100 m
- levensmiddelenzaak: 200 m
- uitgaansgelegenheid: 1,0 km
- restaurant: 200 m
- vliegveld: 6,0 km
- snelweg: 1,0 km
- afstand openbaar vervoer: 500 m
- strand: 10,0 km
- zandstrand: 10,0 km
- zee: 10,0 km
- watersport: 1,0 km
- golfplaats: 2,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 2,0 km

Buiten

Type gebouw: bungalow. bouwjaar: 1973.

Voorzieningen

    Air conditioning
    BBQ
    Vaatwasser
    Privétuin
    Magnetron
    Zwembad
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast

Tuininformatie

Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.

Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.

Bron: gegevens van de aanbieder

Belangrijke informatie over de tuinWe willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.

Op de kaart

Beschikbaarheid

September 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Oktober 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 5:00 PM

Uitchecken: vóór 12:00 PM

Annuleringsvoorwaarden

10% kosten tot 59 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

8 personen

Omheinde tuin aanwezig

Vragen over dit huis?

Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie

Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.

Per vakantiehuis zie je hoeveel honden er maximaal welkom zijn. Dat maximum wordt door de eigenaar bepaald.

Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.

Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Bij de voorzieningen op deze pagina zie je of dit huis een omheinde tuin heeft. Hoe hoog en hoe sluitend de omheining precies is, verschilt per huis. Die informatie komt van de eigenaar en is niet altijd even compleet.

Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Dat verschilt per huis: soms zijn ze inbegrepen, soms huur je ze bij (meestal per persoon) en bij sommige huizen neem je ze zelf mee. Je ziet het in het kostenoverzicht op deze pagina zodra je je reisgegevens invult.

Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Alle informatie die wij van dit huis hebben, staat op deze pagina. Vragen over bijvoorbeeld de borg, het aantal bedden, parkeren of het terras kunnen we alleen voor je navragen bij de verhuurder.

Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€327.42Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

OntbijtInbegrepen
Bedlinnen (Eerste set)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)Inbegrepen
Huisdier (max. 1 dier)€10.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€200.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Babybed (tot 2 jaar)€10.00 Dagelijkse prijs

Nog geen kosten