Vega de San Mateo, Las Palmas
Spanje, Las Palmas, Vega de San Mateo
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Mooi landhuis met 4 slaapkamers voor 10 personen en een privézwembad, in de bergen van Gran Canaria.
Dit vakantiehuis heeft een traditionele Canarische stijl en staat in het noorden van Gran Canaria, dit juweel is ontworpen voor plattelandstoerisme en wandelen. Gebouwd op een landgoed van 4.000 m2, is het een accommodatie met 2 verdiepingen die is ingericht door een prestigieuze binnenhuisarchitect.
Het landhuis heeft 4 slaapkamers en 3 badkamers, waarvan twee met bad en één met douche. Het is een landhuis met alle details, zoals meerdere woonkamers met open haarden, verwarming door het hele huis, een wijnkelder met pooltafel en fruitbomen voor gebruik door de gasten. Het heeft ook een volledig uitgeruste keuken met allerlei apparaten zoals oven, vaatwasser en een magnetron. Twee van de slaapkamers hebben een tweepersoonsbed en de andere heeft 2 eenpersoonsbedden. De vierde slaapkamer bestaat uit een uitschuif bed en een stapelbed, ideaal voor kinderen. Dit huis biedt een prachtig geprefabriceerd privézwembad en ligbedden in de grote tuin.
Het is perfect voor grote gezinnen en groepen vrienden, op slechts 2 km van het dorp San Mateo.
Op zaterdag en zondag is er een straatmarkt in het dorpje La Vega. U kunt er heerlijk wandelen en mountainbiken. Zonder twijfel is dit landhuis een geweldige keuze om te genieten van een paar welverdiende dagen rust midden in de natuur en privacy, zonder in te leveren op alle comfort..
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































