Torrecilla en Cameros, La Rioja
Spanje, La Rioja, Torrecilla en Cameros
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Dit mooie ecologische, stijlvolle huis uit de negentiende eeuw is verdeeld in twee verschillende woningen en is ingericht door jonge artiesten. De eerste verdieping heeft drie junior suites met televisie en een eigen badkamer. Elke kamer is geschikt voor drie tot vier personen. De keuken is van alle gemakken voorzien. Op de tweede verdieping bevindt zich een ruime kamer om te lezen, muziek te luisteren en te ontspannen. De kamer heeft een prachtig uitzicht op de berg Serradero en het dorpje Torrecilla.
Het huis heeft een grote tuin met tuinmeubelen en een barbecue, ski opslag en gratis fietsverhuur. Naast de ingang is er een speeltuin en een parkeerplaats voor auto's. Het dorpje, doorkruist door de rivier de Iregua, heeft 450 inwoners en ligt in de Sierra de Los Cameros Nuevos, 20 km van de hoofdstad van La Rioja, Logroño. Er zijn verschillende restaurants, bars en winkels. In de omgeving kun je veel activiteiten ondernemen zoals fietsen, wandelen, speleologie, vissen en jagen. Ideaal voor families of groepen vrienden die willen genieten van de natuur en de gastronomie. De gasten worden door de huiseigenaar uitgenodigd om een bezoek aan een nabijgelegen bodega te maken.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 12:00 PM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten






















