Salou, Catalonië
Spanje, Catalonië, Salou
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"Formentor II", appartement 2-kamers 37 m2. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen + 2 kinderen. Licht, volledig gerenoveerd in 2018, doelmatig en comfortabel ingericht: woon-/eetkamer met 2 divanbedden (70 cm, lengte 180 cm), Digitale TV, Flatscreen TV en air-conditioning. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). Kleine, open keuken (oven, afwasmachine, 2 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met boiler (76 liter). Douche/WC. Verwarming niet in alle ruimtes. Balkon. Terrasmeubelen. Uitzicht op zee. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi). Niet rokers woning. Maximaal 1 klein huisdier/hond toegestaan. HUTT-034546 // Reg. Nr.: ESFCTU00004302400019645200000000000000000HUTT-0345464
Buiten
Salou 1 km van Port Aventura: Comfortabel flatgebouw "Formentor". In het centrum van Salou, 100 m van zee, van het strand. Gazon. In het huis: lift. Openbare parkeerplaatsen in de straat. Winkel, levensmiddelenwinkel, restaurant 10 m, bakkerij, café, bushalte, treinstation 1 km. Golfterrein (18 holes) 4 km. Attracties in de buurt: Parque temático PORTAVENTURA, Parque aquático AQUOPOLIS 3 km, Spa AQUUM 3 km, Karting 2 km, Paintball 8 km. Groepen jongeren uitsluitend op aanvraag.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten