Llançà, Catalonië
Spanje, Catalonië, Llançà
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Huis 5-kamers 110 m2. Doelmatig ingericht: woon-/eetkamer 30 m2 met Sat-TV, Digitale TV en internationale TV-zenders. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm). 1 kamer met 1 bed (90 cm), 1 x 2 stapelbedden. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). Keuken (afwasmachine, combimagnetron) met eettafel. Douche/WC. Souterrain: (buitentrap), 1 kamer 18 m2 met 1 bed (90 cm), 1 2-pers bed (160 cm). Douche/WC. Terras 20 m2, terras 90 m2, op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen, barbecue, ligstoelen (2). Ter beschikking: wasmachine. Parkeerplaats bij het huis. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Op de begane grond is er een uitgang naar buiten met een niveauverschil van 1.80 - 2.00 m. HUTG015127 // Reg. Nr.: ESFCTU000017020000266732000000000000000000HUTG0151270
Buiten
Cau del Llop: In de voorste rij bij de zee eengezinswoning "Villa Cassiopee". 1.5 km van het centrum van Llançà, rustige, zonnige ligging, 10 m van zee. Voor alleengebruik: tuin 450 m2 met bomen. Winkelcentrum 1.5 km, restaurant 1.5 km, bushalte "Ayuntamiento Llançà" 2 km, treinstation "Llançà" 2.6 km, kiezelstrand 250 m. Golfterrein (18 holes) 17 km, tennis 800 m. Groepen jongeren uitsluitend op aanvraag. Directe toegang naar het strand.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten