Calafell, Catalonië
Spanje, Catalonië, Calafell
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Breng een zonnige vakantie door in deze vakantiewoning met zwembad vlakbij het strand.
Welkom in deze goed onderhouden en moderne vakantiewoning, die je de ideale uitvalsbasis biedt voor afwisselende dagen aan zee. Probeer samen mediterrane recepten uit, plan je activiteiten tijdens de maaltijden en gebruik de uitnodigende eettafel voor gezellige spelletjesavonden.
Je kunt de dag beginnen met een heerlijk ontbijt op je terras voordat je een verfrissende duik neemt in het prachtige zwembad. Wandel naar het strand en praat over je ervaringen bij een glas wijn bij zonsondergang.
Wandel door het natuurreservaat Parc Natural del Garraf, bezoek Tarragona en dompel je onder in de Romeinse geschiedenis bij het amfitheater en het aquaduct Pont del Diable. Proef cava in de wijnstreek Penedès, snorkel langs de kust van Sitges, maak een boottocht of vermaak je met het hele gezin op de klim- en tokkelbanen in het avonturenpark Jungle Trek bij Tarragona.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



















