Son Servera, Balearen
Spanje, Balearen, Son Servera
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Er zijn niet veel huizen met zes tweepersoonsslaapkamers en zes badkamers (een gastentoilet). En als je daar nog andere voordelen bij optelt, zoals gezinsvriendelijkheid, de nabijheid van het strand en een goede prijs-kwaliteitverhouding, zijn er echt niet veel. Daarom raden we deze villa van harte aan voor een groot gezin of een groep gezinnen.
Maar het is niet alleen de nabijheid van het strand die deze villa zo aantrekkelijk maakt voor gezinnen die van zwemmen houden. Het pand wordt liefdevol beheerd en onderhouden door de Spaanse eigenaar en wordt gekenmerkt door zijn ruimtelijkheid en relatief lage prijs per nacht. Witte linnen lakens wiegen zachtjes in de zachte bries die vanaf de zee over de glooiende heuvels naar de villa waait. Ze geven de buitenruimte van deze prachtige villa een heel speciale charme. Samen met het nieuw aangelegde zwembadterras, dat ook bedekt is met een wit laken, is er een heerlijke chill-out ruimte gecreëerd met een geweldig uitzicht op het naburige, helderblauwe zwembad en de velden en weilanden daarachter. De buitenruimte heeft 20 zitjes en 12 ligstoelen. Het zwembad is ideaal voor gezinnen en vooral voor kinderen, want het heeft een trapsgewijze ingang en een trapje. Dit betekent dat jongere gasten ook de mogelijkheid hebben om te spetteren op de bovenste treden, onder toezicht natuurlijk.
Je kunt de villa betreden via de hoofdingang of via een van de grote openslaande deuren. Als je via de hoofdingang binnenkomt, kom je in de ruim vijf meter hoge foyer, die op zijn beurt via een grote trap leidt naar het woongedeelte op de begane grond of de bovenverdieping. Zelfs als je met een of meer gezinnen reist, hoef je 's ochtends niet in de rij te staan voor het toilet dankzij het grote aantal slaapkamers en badkamers. Er is genoeg ruimte voor maximaal 12 personen en de twee eersteklas kinderbedjes bieden extra ruimte voor twee baby's die met je meereizen. De villa heeft een volledig uitgeruste keuken, een eethoek en een woonkamer, die weer is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietkanalen en WiFi. Je kunt op elk moment de laatste vakantiefoto's naar je smartphone of tablet sturen via het internet. Overigens: twee slaapkamers zijn met elkaar verbonden, wat perfect is voor een stel (in de ene slaapkamer) met kinderen (in de andere). Dit is vooral handig als je met meerdere gezinnen reist. Wij geven Villa Pont Verd daarom twee duimen omhoog voor gezinnen met kinderen.
Als je de vergrote kaart van de omgeving van deze villa bekijkt, besef je meteen hoe dicht deze villa bij het schitterende zandstrand van Sa Marjal (aan de Costa de los Pinos) ligt. Het is genesteld tussen de woonwijken Costa en Port Verd, een voormalige kleine vissershaven waar nu een geweldig restaurant is gevestigd. Als je op een avond geen zin hebt om te koken, kun je hier gewoon genieten van een heerlijke maaltijd. De nabijgelegen kustlijn is bezaaid met verschillende andere restaurants, dus je kunt elke avond een ander (kwalitatief hoogstaand!) restaurant kiezen. De naam van de villa komt van het nabijgelegen dorp Port Verd en de ligging is een van de grote voordelen van de villa.
De enorme vakantievilla Port Verd is ideaal voor kinderen en ligt heel dicht bij het strand, vlakbij het gelijknamige stadje aan de kust van de pijnbomen (Costa de los Pinos). Het ligt op een perceel van ongeveer 14.000 m² met uitzicht op zee, heel dicht bij het strand en met winkelmogelijkheden op slechts een paar minuten afstand (bijvoorbeeld in Son Servera). Vlakbij Cala Ratjada is er een mooie strandboulevard met leuke bars en restaurants voor een avondwandeling of een avondje uit.
Opmerking: Deze woning wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je dezelfde klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten














































