Porreres, Balearen
Spanje, Balearen, Porreres
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Omgeven door een uitgestrekt bos en met een mooi uitzicht op de bergen, kunt u buiten het pand genieten van het mooie weer en een heerlijk ontbijt nuttigen op het terras, zwemmen zoveel u wilt in het privéchloorbad of gewoon lekkere barbecues maken onder de veranda. Het zwembad is bovengronds en de afmetingen zijn 8 x 4,5 m en de diepte is 1,9 m. Net daaronder is er ook een aangename kunstmatige graszone met 4 ligbedden, zodat u kunt zonnebaden of iets kunt lezen dat u interessant vindt. Het perceel is omheind en biedt absolute privacy.
Het huis werkt op zonne-energie en verdeelt de woonruimtes over één verdieping. Als u binnenkomt, is er een brede en functionele keuken/eetkamer/woonkamer. Zo kunt u tv kijken of een beetje kletsen, terwijl u hartige gerechten kookt op een gasfornuis of in de oven, terwijl u tegelijkertijd de tafel dekt en een heerlijk voorgerecht neemt. De wasruimte is een aparte ruimte en beschikt over een wasmachine, een strijkijzer en een strijkplank. Om uit te rusten zijn er twee slaapzalen met twee bedden. Een daarvan heeft een eigen badkamer met douche, wat ruimte voor een kinderbedje of kinderstoel en een grote kist voor uw kleding. De andere heeft alleen een kledinghanger. Tot slot is er nog een badkamer met douche die service biedt aan het hele huis.
Porreres is een heel echt en redelijk centraal gelegen stadje, omgeven door velden en bossen. In het centrum van het dorp vindt u alles wat u nodig hebt voor een onafhankelijk en aangenaam verblijf, zoals bars, supermarkten, restaurants, enz. Als u graag verder reist, is de zone ideaal om te fietsen en wandelen. Toeristenvergunning: ETV/12664
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































