0
0
1
2
3
4
5

Montuïri, Balearen

Spanje, Balearen, Montuïri

2 Honden toegestaan, meer op aanvraag
3 slaapkamer
3 badkamer
6 gasten
306 m2
Vanaf
€501.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

AirconditioningInbegrepen
Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

BorgsomBetaald op locatie, €600.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
ToeristenbelastingInbegrepen
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

Op slechts 5 minuten van de snelweg Ma-15 (Palma Manacor) is dit een andere wereld die je betreedt. Het zou het beste zijn als je geen sportwagen met verlaagde ophanging hebt die niet gewend is om op het land te rijden. De natuurstenen villa Can Marcos maakt indruk met zijn prachtige kubusvormige toren. Het heeft een unieke locatie op een heuvel, een 360° uitzicht over de brede vlakte van Es Plà tot aan de Tramuntana, een 100% privéterrein omringd door palm- en amandelbomen en beplante grindzones waar maximaal 4 auto's kunnen worden geparkeerd. Je kunt van dit alles genieten op het terras van 500 m² direct naast het huis of een niveau lager, met de zon op je gezicht of in de schaduw, in comfortabele loungemeubels of bij het 12 meter lange zwembad. Daarnaast maken een stijlvol poolhouse, een prachtige buitenbadkamer en een overdekte buitenkeuken die kan wedijveren met zijn zusje binnen het buitenleven uiterst comfortabel. Op verzoek kan tegen een toeslag een grote (voor 5 personen) verwarmde hot tub buiten worden geboekt. Om ervoor te zorgen dat sfeer en reisgezelschap 100% harmoniëren op deze locatie, wordt deze villa alleen verhuurd aan (niet-rokende) stellen of gezinnen. Stellen of gezinnen.

Zes dubbele deuren brengen de mediterrane levensstijl naar de begane grond van het huis: in de ruime en luchtige woon/eetkamer/entree en in de twee lichtovergoten gastenkamers, die absoluut gelijkwaardig zijn qua inrichting. Suite badkamer en directe toegang tot het terras. Een niveau hoger vinden we de ouderslaapkamer, die extra normen stelt met een groot metalen bed, een balkon en een prachtige granieten badkamer (douche, bad en dubbele wastafel). Dit is ideaal voor bijvoorbeeld een stel op huwelijksreis. Wit gepleisterde en goed geïsoleerde muren, massief houten balken geïmporteerd uit Barcelona, handgemaakte terracotta tegels en vloerverwarming creëren een fantastische feel-good sfeer in een leefruimte. En laten we de geïntegreerde hoogwaardige kitchenette niet vergeten, die een echte blikvanger is met zijn rode houten accenten. Hier kun je genieten van een glas bier terwijl antipasti sudderen op de kookplaat. Dit is echt een plek voor fijnproevers, van A tot Z een visueel genot als een delicatesse! Zelfs vanuit Santuari de Monti-Sion, op 7 kilometer van Can Marcos, is het uitzicht op de uitgestrekte vlaktes, beroemd om hun abrikozen, betoverend. De zoete, met chocolade overgoten vruchten komen uit Porreres en het populaire restaurant L'Escrivania biedt vele verrukkelijke, typisch Mallorcaanse gerechten op het menu. Vergeet in Llucmajor niet een espresso te drinken in het historische Café Colón op Plaza España. Amandelcroissants uit Campos belanden in je picknickmand. De zuidkust van Sa Ràpita tot Cala Santanyí zal al zijn paradijselijke stranden op tafel zetten. Maak je geen zorgen: suiker kan gemakkelijk worden omgezet in pure energie tijdens de beklimming van het 542 meter hoge klooster Puig de Randa. Degenen die hun geluk vinden op de rug van een paard, kunnen dat op vakantie doen bij de manege Caballo Blanco, op slechts 1 km van de villa. Leef in luxe, op slechts 20 minuten van Palma: De nieuw gebouwde Villa Can Marcos met een moderne inrichting van hoge kwaliteit en een groot zwembad ligt op een idyllische en absoluut rustige locatie in de heuvels tussen Porreres en Montuïri. Je kunt hier een beetje winkelen (en ook op de wekelijkse boerenmarkt), maar voor een ruimer aanbod en meer plezier moet je naar Llucmajor en Manacor rijden; of gewapend met een gevulde picknickmand in Campos, kun je verder rijden naar de droomstranden van Mallorca in het zuiden, zoals Ex Trenc en Sa Ràpita, die ongeveer 30 km verderop liggen.

Dit is een vakantiehuis in Fincallorca.

Opmerking: Deze woning wordt beheerd door een privé-eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.

Voorzieningen

    Privé zwembad
    Whirlpool/Jacuzzi
    Koelkast
    Magnetron
    Wasmachine
    Vaatwasser
    TV
    Wi-Fi
    BBQ
    Zwembad

Op de kaart

Beschikbaarheid

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Mei 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Neem contact op voor details

Annuleringsvoorwaarden

25% kosten tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden (meer op aanvraag)

6 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€501.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

AirconditioningInbegrepen
Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

BorgsomBetaald op locatie, €600.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
ToeristenbelastingInbegrepen
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

Nog geen kosten