Capdepera, Balearen
Spanje, Balearen, Capdepera
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Deze hoogwaardige Villa Vista Mar op Mallorca is echt uniek vanwege de locatie en de kenmerken. Alleen al de buitenruimte is bijzonder indrukwekkend met zijn vijf terrassen met zeezicht op verschillende niveaus.
Geniet van de uitnodigende eethoek en de vele comfortabele ligstoelen en een fantastische whirlpool. Er is een gasbarbecue beschikbaar voor barbecues in de avond. De gezellige lounge op het terras boven is een uiterst aantrekkelijke plek. Pak je favoriete drankje en geniet vanaf hier van onvergetelijke zonsopgangen en zonsondergangen!
Het huis kan vanaf het terras worden betreden via ramen van vloer tot plafond. De open woon- en keukenruimte wordt gekenmerkt door een lichte, moderne en trendy sfeer. Grote vloertegels en witte muren omlijsten de smaakvolle inrichting van deze volledig van airconditioning voorziene villa op Mallorca. Op de begane grond, naast de woonkamer, is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met douche, terwijl er op de bovenverdieping nog twee slaapkamers zijn met een tweepersoonsbed. Deze delen een doucheruimte. Er is toegang tot nog een klein terras vanuit de ouderslaapkamer. De technische uitrusting van het huis is ook uitstekend met glasvezelinternet, Bluetooth-speakers, satelliettelevisie en goede apparatuur voor kantoor aan huis. Golfers, tennissers, fietsers, wandelaars en surfers zullen dit ook een ideale uitvalsbasis vinden voor sportieve activiteiten.
De hoogwaardige Villa Vista Mar is prachtig gelegen op een heuvel aan de rand van het charmante kustplaatsje Canyamel en biedt een fantastisch uitzicht van 180 graden op zee. In Canyamel vind je verschillende goede restaurants en bars en supermarkten. Het fijne zandstrand Platja de Canyamel ligt op ongeveer 7 minuten rijden met de auto.
Opmerking: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten



















































