Campos, Balearen
Spanje, Balearen, Campos
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Een vleugje nostalgie met een vleugje romantiek kenmerkt Villa Can Cuquet als een bijzonder vakantiehuis. Gelegen in het nog agrarische zuidelijke deel van het eiland in de buurt van het stadje Campos, verwelkomt een twee verdiepingen tellend huis van steengroevesteen ons met een ruime woonoppervlakte van 300 m² en een heerlijk authentieke vakantiebestemming voor maximaal 4 personen met een zeer mooie buitenruimte. Andere villa's liggen in de buurt. De hoogtepunten liggen hier duidelijk in de details. Deze zijn liefdevol bewaard gebleven en ambachtelijk gemaakt, zeer oude memorabilia, die met elkaar zijn gecombineerd en versterkt door moderne aspecten. Bij binnenkomst in de prachtige oude boerderijkeuken worden we begroet door moderne gemakken waar we niet zonder zouden willen. In de volledig uitgeruste keuken (vaatwasser, grote oven, koffiezetapparaat, enz.) vinden we oude, handgedraaide stoelen met boerderijtekeningen, oude koperen pannen aan de muren, handgeschilderde tegels achter de oven, een ingebouwde kast in de muur, een schommelstoel, verlichting die eruitziet als een gaslamp en nog veel meer. Slechts 2 treden leiden je naar een zithoek met lcd-tv, langs een antiek scherm en naar het woongedeelte met hoge plafonds. De gezellige zithoek voor de grote open haard is een absoluut heerlijke hoek om te loungen op koelere avonden. Aan de linkerkant leidt een trap naar de open galerij, die een uitgebreide bibliotheek huisvest en een heel mooi, bijna statig gevoel geeft. Het ruime huis biedt nog meer heerlijke hoekjes om in te ontspannen. De gewelfde wijnkelder met oude vaten, een lange tafel en een chill-out ruimte om te ontspannen is natuurlijk bijzonder. De nostalgische Villa Can Cuquet getuigt opnieuw van de oude, agrarische traditie van deze streek rond Campos, Llucmajor en Felanitx.
De slaapkamers op de bovenverdieping, waarvan één met eigen badkamer, zijn heerlijk knus en bieden veel bergruimte voor je vakantiegarderobe. Ook hier vinden we zorgvuldig geselecteerd, handgemaakt houten meubilair en uitzonderlijk fijn bewerkte bedframes. De twee badkamers op de bovenverdieping zijn bijzonder goed ontworpen. Ze worden gekenmerkt door hoogwaardige armaturen en accessoires met een nostalgische uitstraling. De originele Arabische tegels uit de 16e eeuw zijn opgewaardeerd met nieuwe, handgeschilderde tegels. Details zoals de kleine wastafel in de badkamer zijn zorgvuldig bewaard gebleven. Dit zijn ongebruikelijke tegelontwerpen die vandaag de dag nog maar zelden te vinden zijn: het typische blauw-witte patroon van keramische tegels. De bloemenranden in de badkamer met het vrijstaande bad zijn heerlijk discreet en toch een echte blikvanger. We houden vooral van de wastafel in de goudgroene doucheruimte, die de vorm heeft van een stenen kruik. Je kunt de aandacht voor detail zien en er is nog veel meer te ontdekken dan we hier zouden kunnen opnoemen.
Naast het betoverende interieur is ook de buitenruimte prachtig ontworpen. Een voetpad leidt naar de romantische villa met twee verdiepingen tussen mediterrane tuinperken. Rondom de villa zijn er talloze heerlijke zitjes waar je kunt ontspannen en tot rust kunt komen. Bij het zwembad, versierd met oude agrarische overblijfselen, staan ligstoelen en een parasol. Het zwembadgedeelte bestaat uit een zwembad en een whirlpool, gescheiden maar toch met elkaar verbonden. Een bijzonder hoogtepunt zijn de overdekte zitgedeeltes bij de villa. Een kleine ronde tafel met een Hollywood schommel biedt een rustige plek. Maar de grote zomerkeuken, die ook overdekt is, is bijzonder bijzonder. Het herbergt een grote, ronde eettafel onder oude houten balken, een complete buitenkeuken met schoorsteengrill en zelfs een oven. Zelfs als je hebt gekozen voor self-catering, kun je de dag buiten doorbrengen, ongeacht het weer. De verwarming en open haard maken van Villa Can Cuquet een heerlijk winterverblijf. De grote woonkamer is perfect om een gezellige kerst met de familie door te brengen. Zodra je de villa binnenkomt, besef je dat dit geen typische vakantievilla is. Het voelt alsof je bij vrienden op bezoek bent.
Glooiende heuvels en veel groen kenmerken het zuidelijke landschap. De prachtige natuurlijke stranden zoals Es Trenc of Can Curt zijn gemakkelijk te bereiken met een huurauto. Als je gaat winkelen in nabijgelegen steden, kun je altijd een kleine omweg maken naar het strand, want er zijn er gewoon zo veel, zoals Es Freu de Ses Covetes. Als je na je uitstapjes terugkeert naar de harmonieus nostalgische en moderne Villa Can Cuquet, word je hartelijk ontvangen. Wij van Fincallorca wensen je een ontspannen vakantie.
De absoluut schitterende, verfijnde en nostalgisch ingerichte Villa Can Cuquet ligt vlakbij het mooie en fijne zandstrand van Es Trenc. Het is omgeven door een mediterrane tuin van 10.000 m². Vanaf het zwembad kun je genieten van een prachtig uitzicht op de uitgestrekte velden en de zonsondergang.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten



























































