Olvera, Andalusië
Spanje, Andalusië, Olvera
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Dit gezellige vakantiehuis op het platteland ligt in het prachtige dorp Olvera, dat deel uitmaakt van de beroemde 'Route van de Witte Dorpen' van de Sierra de Cádiz.
Het huis maakt indruk met een prachtige buitenruimte met diverse entertainmentmogelijkheden en een fantastisch zwembad. Hier kunnen uw kinderen zich echt uitleven terwijl u gezellig met de rest van de familie zit.
Zeer dicht bij het huis liggen twee van de meest spectaculaire witte dorpen, Zahara de la Sierra en Setenil de las Bodegas, bekend om hun grotwoningen.
Het gebied is ook ideaal voor wandelaars met prachtige routes zoals 'Camino de la Eramita', 'Sendero a la Sierra' en 'Vía Verde'.
De historische stad Antequera ligt op slechts 40 km afstand, evenals Ronda op 60 km en Arcos de la Frontera op 70 km. Andere steden die een bezoek waard zijn, zijn Jerez de la Frontera (100 km), Cádiz en Sevilla (120 km). Dit huis bestaat uit twee vakantiehuizen EAC431 en EAC432.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Andalusië
Sierra Nevada
Bergwandelingen tot boven de 3.000 meter en witte bergdorpjes (pueblos blancos). Je hond gaat er helemaal op los in de bergen.
Playas para perros
Andalusië investeert flink in hondenstranden. De Costa de la Luz en delen van de Costa del Sol hebben officiële playas para perros.
Natuurparken
Doñana en Sierra de Grazalema zijn allebei de moeite waard. Van moerasgebied tot berglandschap, neem je hond mee.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 4 honden (meer op aanvraag)
16 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Nog geen kosten




































