Gleźnówko, Woiwodschap West-Pommeren
Polen, Woiwodschap West-Pommeren, Gleźnówko
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Gleznowko is een rustige nederzetting vlakbij het Bukowo-meer. Het strand van Dąbki ligt op slechts 6 km afstand. Vier comfortabele vakantiehuisjes wachten op gasten binnen het omheinde terrein. Dit is een oase van rust en vooral een perfecte plek voor een vakantie met kinderen.
De gelijkvloerse, bakstenen huisjes zijn goed uitgerust en prachtig ingericht. Elk huisje heeft een woonkamer met een volledig uitgeruste keuken, twee aparte slaapkamers en een badkamer met douche. Voor het huisje bevindt zich een terras met tuinmeubilair. Er zijn barbecuefaciliteiten aanwezig. De huisjes zijn voorzien van een wasmachine. Elektrische verwarming is aanwezig. Wifi is beschikbaar. Het terrein is ruim en aantrekkelijk. De overvloed aan groen biedt een perfecte omgeving voor tal van spelletjes en activiteiten. Er is een sportveld, een speeltuin met een trampoline en een rond kinderzwembad (ongeveer 5 meter in doorsnee). De minidierentuin, waar u geiten, schapen en andere dieren kunt bekijken, is een echte trekpleister. Er is beveiligde parkeergelegenheid op het terrein. Een sauna is ook beschikbaar (tegen een toeslag). Inbegrepen in de prijs: bedlinnen, handdoeken, elektriciteit, water- en gasverbruik, eindschoonmaak, parkeren, internet, een kinderbedje en een kinderstoel.
De nabijgelegen badplaats Dabki (6 km van het resort) biedt professionele kitesurf- en windsurfscholen met materiaalverhuur. Het Bukowo-meer biedt uitstekende omstandigheden voor zeilliefhebbers (jachtverhuur), roeiers en vissers. Het Bukowo-meer is een geweldige plek om baars, snoekbaars en paling te vangen.
De naburige badplaats Darłówko (15 km van het resort) is ook een bezoek waard. Naast de prachtige stranden heeft Darłówko een vuurtoren, een beweegbare brug, een haven en vele andere interessante bezienswaardigheden. In het zomerseizoen worden er tal van evenementen georganiseerd. Er is een jachthaven waar u watersportmateriaal kunt huren en een haven waar cruiseschepen vertrekken.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 30 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
5 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


























