Gaschurn, Vorarlberg
Oostenrijk, Vorarlberg, Gaschurn
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Op slechts een paar minuten lopen van het centrum van Gaschurn in het Montafondal staan vier luxe chalets naast elkaar – ideaal voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Winkels, restaurants en bars zijn gemakkelijk te bereiken; de skilift ligt op 900 meter afstand en de skibushalte op slechts 50 meter. Het chalet, dat exclusief te huur is, biedt plaats aan maximaal 24 personen.
Verdeeld over twee verdiepingen vindt u een ruime woon-/eetkamer met een bank, open haard en vloerverwarming, evenals een moderne keuken met een groot fornuis, een vaatwasser met snelprogramma, een koelkast, een aparte drankkoelkast, twee ovens en een magnetron. Het zonneterras biedt een prachtig uitzicht op de bergen. Acht luxe slaapkamers met tv en kluis – sommige met balkon – en zes moderne badkamers zorgen voor een comfortabel verblijf. Een Finse sauna, een gemeenschappelijke skiruimte en een privé droogruimte met wasmachine en droger maken de faciliteiten compleet. Ontbijt en diner zijn tegen betaling verkrijgbaar in het naastgelegen hotel, evenals een broodjesservice; tijdens het laagseizoen in de zomer kan het hotel gedeeltelijk gesloten zijn.
Gaschurn ligt aan het einde van het Montafon-dal en biedt het hele jaar door tal van activiteiten. In de winter grenst het dorp aan het skigebied Silvretta Montafon, met liften tot 2010 meter hoogte. In de zomer zijn wandelen en mountainbiken populair; Ischgl is te bereiken via de Silvretta Hochalpenstraße. Per chalet zijn maximaal 6 parkeerplaatsen beschikbaar; extra parkeerplaatsen zijn tegen betaling. Er wordt een borg van 500 euro gevraagd, die binnen 14 dagen na afloop van uw verblijf wordt terugbetaald, minus eventuele kosten voor schade, ontbrekende voorwerpen en geboekte extra's. Extra kosten kunnen van toepassing zijn voor schoonmaak, afvalverwijdering, barbecuegas, barbecuereiniging, bierfusten en het opladen van elektrische voertuigen.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Vorarlberg
Bregenzerwald
Authentieke bergdorpjes met mooie wandelroutes. Moderne architectuur naast alpine natuur, dat zie je niet vaak. Je hond mag overal mee.
Bodensee
Wandelen langs het Bodenmeer met de Alpen op de achtergrond. Hondvriendelijke strandjes langs de Oostenrijkse oever.
Kleinwalsertal
Alleen bereikbaar via Duitsland, en juist daarom zo rustig. Bergwandelingen in een idyllisch dal waar honden welkom zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
24 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten













































