Steeg, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Steeg
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Rust en ontspanning vindt u in Steeg aan de bovenkant van de Lechtal.
Aan de voet van de majestueuze lokale berg Pimig ligt het kleine dorpje Steeg op 1.122 m boven zeeniveau. De gemeente ligt in de Lechtal tussen de Lechtal en de Allgäuer Alpen aan de bekende Lechweg, een langeafstandswandelroute door de hele Lechtal naar Füssen. Zomer en winter in de Lechtal biedt alles wat u van een actieve vakantie voor twee, met familie of met vrienden mag verwachten.
In de zomer begint u aan een uitdagende MTB-tocht van Steeg naar Lech am Arlberg en Formarinsee, over 32 km met meer dan 800 hoogtemeters. Na de rit kunt u ontspannen in de Freiburger Hütte met een hapje en een drankje. Natuurliefhebbers kunnen de MTB-route naar Krabachtal verkennen of genieten van dalwandelingen langs de wilde rivier de Lech en de Lechtal Panoramaweg. Wandelaars kunnen ook de Höhenweg Hägerau naar Holzgau volgen. Koel af bij de buitenzwembaden in Elbigenalp of Häselgehr, of bij de natuurvijver in Vorderhornbach. Voor klimmers biedt de klimtuin Lechleiten ongeveer 31 routes. Op regenachtige dagen kunt u ontspannen in het onlangs gerenoveerde binnenzwembad Aqua Nova.
In de winter biedt het Tiroolse Lechtal ruimte voor winterwandelen en langlaufen, met skiën zonder drukte en lange wachtrijen bij de liften.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 30 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten

















