Ramsau im Zillertal, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Ramsau im Zillertal
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Chalet Schiestl ligt op een rustige en centrale locatie aan de rand van Mayrhofen/Ramsau en is geschikt voor maximaal 10 personen. Het is ingericht met veel hout en heeft een gezellige sfeer. Je zult je zeker thuis voelen in de 4 ruime slaapkamers met 3 badkamers. Na een heerlijke dag skiën kun je ontspannen in de infraroodcabine, in de zomer kun je genieten van de zonsondergang op het terras. Voor een grotere groep, kan gecombineerd worden met Chalet Rosalie Lorena ernaast AT.6284.02
Een ongelooflijke 142 kilometer perfect geprepareerde pistes en 61 moderne liften wachten op je tijdens een skivakantie in Mayrhofen-Hippach. De skigebieden AHORN en PENKEN bieden eindeloze mogelijkheden om volop van de winter te genieten. De Ahorn met zijn brede, zonnige carvingpistes en de FunRide Ahorn trekt vooral recreatieve skiërs, beginners en gezinnen, terwijl de Penken met hoogtepunten zoals de legendarische Harakiri of het PenkenPark actievelingen naar zijn pistes lokt. Het overdekte zwembad in Mayrhofen is een populaire ontmoetingsplaats voor waterliefhebbers van alle leeftijden. Je kunt ontspannen in het ca. 31°C warme water op 300 m² wateroppervlak
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden
Begane grond: woonkeuken met TV(flatscreen, satelliet), eettafel, zithoek, radio, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, volledig automatisch), oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet), douche, wastafel, wc , badkamer met bad met douche, wasbak, wc , berging, terras(privé, 30 m2)
Op de 1e etage: 2x slaapkamer met 1-pers. slaapbank(180 x 200 cm), 2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet) , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet) , 2x badkamer met wasbak, douche, wc
Souterrain: skiberging met skischoenverwarmers , infraroodsauna(2 personen)
verwarming(vloerverwarming), tuin(gedeeld met eigenaar, niet omheind), tuinmeubilair, 3x parking, ligstoelen, zandbak, glijbaan, 1x kinderbed (incl. beddengoed), 1x kinderstoel, Zonnescherm, Schommel
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 1:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten











































