Lauterbach, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Lauterbach
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Geniet van een heerlijke wintersportvakantie in dit appartement in Brixen im Thale. Je kunt er comfortabel verblijven met het gezin of een paar vrienden. De geur van het moderne houten meubilair, de natuurlijke sfeer en het overweldigende bergpanorama zorgen gezamenlijk voor een onvergetelijke ervaring.
Het verblijf ligt op ongeveer 8 minuten lopen van het centrum van Brixen im Thale, en de indrukwekkende gondelbaan bevindt zich op 500 m afstand. Brixen im Thale ligt tussen Wilde Kaiser en het ijspanorama van de Hohe Tauern. De vakantiewoning bevindt zich op 10 minuten van Kitzbühel en is ideaal voor een wintersportvakantie. Bovendien leent de omgeving zich uitstekent voor een lange wandeling, zeker in de zomer en lente. Je kunt kosteloos gebruikmaken van de skibus die op korte afstand van de woning stopt.
Het appartement beschikt over een heerlijk terras waarop je kunt ontspannen na een lange dag op de piste. Daarnaast is het voorzien van een woonkamer met zithoek en eettafel, een verwarmde skiberging (gedeeld met andere gasten) en een speelruimte voor de kinderen (gedeeld met andere gasten). In de goed uitgeruste keuken bereid je zelfstandig je favoriete maaltijden. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij de accommodatie. Op korte afstand van de vakantiewoning vertrekt een skibus waar je gratis gebruik van mag maken.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



































