Kirchberg in Tirol, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Kirchberg in Tirol
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit luxe penthouse bevindt zich in een chalet dat alpine-chic en 200 jaar oude houten muren naadloos combineert met moderne faciliteiten. Je beschikt over een eigen whirlpool en sauna, 2 balkons met uitzicht en een Weber-grill, en volop privacy! Bovendien maak je gebruik van donzige badjassen en handdoeken en hoogwaardige biologische schoonheidsproducten. Op verzoek en tegen betaling zijn ook privékoks, massages en een boodschappenservice beschikbaar. Alles kan!
Het chalet heeft een ideale ski-in/ski-out locatie en ligt op loopafstand van het dalstation van de Fleckalm-kabelbaan (nieuw gebouwd in 2019) en de afdaling. Allebei minder dan 100 m hemelsbreed van het chalet verwijderd! In minder dan 10 minuten brengt de ultramoderne 10-persoons gondellift je uiterst comfortabel naar de top van het wereldberoemde skigebied van Kitzbühel - Kirchberg, dat bovendien een waar wandel- en mountainbikeparadijs is. De Fleckalm-kabelbaan is een van de belangrijkste toegangen tot het ski- en wandelgebied, samen met de Hahnenkamm-kabelbaan in Kitzbühel. In de zomer kun je geniet van prachtige fiets- en wandeltochten door de natuur. Bovendien zijn er diverse restaurants te vinden op loopafstand van het chalet.
Elektrische auto’s kunnen direct ter plaatse worden opgeladen bij een DC-snellaadstation (CCS) en omdat je direct aan de hoofdweg zit, zijn ook omliggende steden zoals Kitzbühel en Brixen snel te bereiken
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is mogelijk en de kosten zijn naar verbruik. Je kunt bij de laadpaal afrekenen. Illegaal opladen van een auto is niet toegestaan
Op de 1e etage: open keuken met eettafel, zithoek, radio, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(nespresso cups), oven, afwasmachine, koelkast, koel-/vriescombinatie, Keukenmachine, wijnkoelkast , woon/eetkamer met TV, eettafel , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, bad met douche, wastafel, wc , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc , saunaruimte, spa bad, balkon, balkon, BBQ(elektrisch)
skiberging(gedeeld met eigenaar), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), 2x parking, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel, haardroger, Oplaadmogelijkheid voor elektrische auto’s(CCS)
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten









































