Kappl, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Kappl
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"Alpenliebe", appartement 4-kamers 105 m2 op 2 verdiepingen. Mooi ingericht: 2 kamers, elke kamer heeft 1 bed en 1 2-pers bed. Uitgang naar het balkon. Woonkeuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met eettafel en Sat-TV. Uitgang naar het balkon. Douche, douche/WC, aparte WC. Olie-verwarming. Souterrain: 1 kamer met 1 2-pers bed, wastafel en douche. Uitgang naar de tuin. Balkon. Balkonmeubilair, barbecue, zitgelegenheid. Panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: wasmachine (extra). Kinderstoel, kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Eén tweepersoonskamer is buiten het appartement. Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders, brandblusser. Geen interne verbinding tussen de etages.
Buiten
Huis met 3 woningen "Alpenliebe", 1.400 m boven zeeniveau. In de wijk Klasen, 3 km van het centrum van Kappl, 10 km van het centrum van Ischgl, 20 km van het centrum van Landeck, tegen een helling. In het huis: centrale verwarming, wasmachine (extra), skischoendroger. Broodjesservice. 3 km lange smalle toegangsweg. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Parkeerplaats (extra) op het terrein. Winkel 3 km, bushalte "Kappl Perpat" 400 m, treinstation "Landeck-Zams Bahnhof" 23.3 km. Skilift 3.5 km, kabelbaan op 3.5 km, skibushalte 20 m.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 3:00 PM
Uitchecken: vóór 9:30 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten