Kals am Großglockner, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Kals am Großglockner
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Premiumvakantie midden in de natuur: Ongeëvenaarde architectuur – ultramodern en zeer duurzaam uitgevoerd!
Trendy, autovrij resort met eersteklas chalets en een ruim wellnessgedeelte, op een 10 hectare groot hoogplateau met eigen natuurlijke zwemvijver, aan de poort van het Nationaal Park Hohe Tauern, midden in het wandelgebied (1.324 m boven zeeniveau).
Hoogtepunten:
*Badjassen, handdoeken en slippers inbegrepen
*Natuurkinderclub inbegrepen
*Boulderruimte inbegrepen
*Inclusief overdekt zwembad en kindergedeelte
*Entree spa per chalet: 01.07.- 06.09. 157,- EUR, resterende tijd 115,- EUR eenmalig
van 08.12.- 07.04. van 132,- tot 330,- EUR eenmalig
*Tegen betaling kunt u een dagelijkse ontbijtmand of ontbijtbuffet boeken
*Diner kan worden gereserveerd
*Oost-Tiroolse bergpas in de zomer, gratis gebruik van de kabelbanen in Kals Matrei, St. Jakob im Defreggental en Hochpustertal-
Sillian (tijdens de treindiensturen)
Fietspad direct bij het huis, wandelpad (20 m) in het Großglockner gebied; Nationaal Park Hohe Tauern. Het ideale vertrekpunt voor gemakkelijke wandelingen of alpiene uitdagingen tot boven de 3.000 meter.
Ontdek de natuur te voet, per fiets of te paard. Direct bij het resort kunt u een berg- of wandelgids boeken, deelnemen aan diverse programma's van het nationale park, mountainbikes, e-bikes, Nordic Walking-uitrusting of paardrijlessen nemen in de nabijgelegen manege.
LET OP: Van 15 juni tot en met 13 juli kan er geluidsoverlast zijn vanwege werkzaamheden in het gebouw.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 30 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
2 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























