Jochberg, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Jochberg
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Ervaar de schoonheid van de natuur met uw uitgebreide familie of een grote groep vrienden in dit ruime vakantiehuis in Jochberg. Met 6 gezellige slaapkamers biedt deze accommodatie comfortabel plaats aan maximaal 16 personen, waardoor het de perfecte retraite is voor degenen die op zoek zijn naar quality time samen. Het huis is ook huisdiervriendelijk, dus uw harige vrienden kunnen meedoen aan het plezier en de ontspanning.
De locatie van dit vakantiehuis biedt gemakkelijke toegang tot de Thurnpas, waar u kunt genieten van skiën en een prachtig uitzicht op de bergen. Op korte rijafstand vindt u alle benodigdheden, waaronder een supermarkt en een verscheidenheid aan restaurants, perfect om boodschappen te doen of te genieten van heerlijke maaltijden zonder ver te hoeven reizen. Het gebied biedt een rustige omgeving met tal van buitenactiviteiten voor iedereen om van te genieten.
Binnen vindt u een volledig uitgeruste keuken waar u kunt koken en een band kunt opbouwen met dierbaren, en een balkon met een schilderachtig uitzicht op het omliggende landschap. Na een dag vol avontuur kunt u ontspannen met een kop warme chocolademelk terwijl u geniet van het landschap. De accommodatie biedt ook gereserveerde parkeergelegenheid, zodat uw auto veilig en gemakkelijk toegankelijk is tijdens uw verblijf.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
16 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten





































