Itter, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Itter
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
dit prachtige appartement bevindt zich op de tweede verdieping en heeft twee grote balkons aan verschillende kanten van het gebouw. Altijd zon dus. De gezellige woonkamer en de ruime keuken vormen het hart van het appartement. Ook de slaapkamers laten een heerlijke dag in Tirol tot een goed einde komen.
Itter is een mooie plek om je vakantie door te brengen in elk seizoen
De skipiste inclusief skischool bevindt zich tegenover de vakantiewoning, evenals de langlaufpiste die naast het huis begint. De bushalte bevindt zich voor het huis en de Bistro & kruidenierswinkel ligt op 5 minuten loopafstand.
Het buitenzwembad van Itter ligt letterlijk naast de deur en nodigt uit tot een verfrissend zomers bad. Met de Hohe Salve Gästekarte (inclusief) is de toegang tot het zwembad in de zomer gratis. Verder biedt de kaart nog vele andere voordelen gedurende het hele jaar. Zo is de busverbinding tussen Wörgl en Kitzbühel en de treinverbinding tussen Wörgl en Hochfilzen gratis. Bovendien ontvang je korting bij diverse partnerbedrijven van de 'Hohe Salve Gästekarte'
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
Hohe Salve Gästekarte is inclusief bij verblijf van januari tot en met december
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Op de 1e etage: met terras(gedeeld met andere gasten)
Gastenverblijf Op de 2e etage: woonkamer met TV, eettafel , keuken met fornuis, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2x stapelbed , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met ligbad, douche, wastafel, haardroger , toilet, balkon
wasdroger, wasmachine, BBQ(gedeeld met andere gasten, houtskool), 2x parking, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten









































