Filzen, Tirol
Oostenrijk, Tirol, Filzen
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Word wakker met de magie van de Alpen in dit gezellige appartement op de tweede verdieping, perfect gelegen direct aan de skipiste in het hart van Jochberg. Hier begint uw bergavontuur zodra u naar buiten stapt: klik uw ski's vast en glijd zo de beroemde Kitzbüheler pistes op. In de zomer veranderen dezelfde paden in schilderachtige wandel- en fietspaden die door wilde bloemenweiden slingeren en leiden naar schatten zoals de Sintersbachwaterval en de Jochberger Höhenweg.
Binnen voelt het appartement warm en gastvrij aan, met zonlicht dat door de ramen naar binnen stroomt en de rustgevende geur van berglucht. De uitnodigende woon- en eetkamer is voorzien van een tweepersoonsslaapbank, satelliet-tv en een eethoek waar u heerlijk kunt ontbijten of dineren. De open kitchenette is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft - van een keramische kookplaat en oven tot een vaatwasser, koel-/vriescombinatie, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat - en combineert modern gemak met alpine charme.
Na een dag op de piste kunt u ontspannen in de comfortabele tweepersoonsslaapkamer of opfrissen in de lichte badkamer met douche en föhn. Een apart toilet en een eigen balkon maken de huiselijke sfeer compleet en bieden ruimte om te ontspannen en te genieten van het frisse uitzicht op de bergen. Met een skiopslag, verwarmde schoenenrekken, een fietsenstalling en zelfs een laadstation voor elektrische auto's is alles hier ontworpen voor comfort, gemak en verbondenheid met de natuur.
Uw alpenhuis wacht op u — rustig, praktisch en perfect gelegen voor onvergetelijke dagen in Jochberg.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Tirol
Bergwandelingen voor elk niveau
Van makkelijke dalwandelingen tot stevige bergpaden. Duizenden kilometers routes en je hond mag bijna overal mee.
Zwemmen in bergmeren
De Achensee en Piburger See hebben hondvriendelijke zones. Kristalhelder water, bergen eromheen. Beter wordt het niet.
Hond welkom op de berghutten
Veel Tiroler berghutten verwelkomen honden. Bestel een Kaiserschmarrn, je hond rust naast je uit. Precies hoe vakantie hoort te zijn.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


























