Sulzbach, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Sulzbach
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Ervaar pure ontspanning in dit charmante vakantiehuis met idyllisch uitzicht.
Genesteld in het heuvelachtige landschap van de groene Steiermark, ligt dit kleine, gezellige en licht ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie. Geniet van je vakantie in dit prachtig ingerichte vakantiehuis, dat je een warme sfeer en een gezellige inrichting biedt, ideaal voor een ontspannen vakantie. De comfortabele inrichting maakt het je gemakkelijk om te ontspannen en te genieten van je dagelijkse vakantie met koken, eten, spelen en rusten.
Ontspan met een glas wijn in het wijnprieel en laat je blik over het landschap dwalen. Seizoensgroenten van de boerderij van de eigenaar worden gratis verstrekt voor je ontbijt.
In de omgeving zijn er tal van ontspanningsmogelijkheden. Wijnliefhebbers worden aangetrokken door de verschillende wijnlokalen, de wijnroute van Zuidoost-Stiermarken of de wijnroute van de zintuigen. Het vulkanische gebied van de Steiermark en het milde klimaat bieden de beste voorwaarden voor wijnen van hoge kwaliteit. Mis een bezoek aan de thermen in Bad Radkersburg, Loipersdorf of Bad Gleichenberg niet. Hoogtepunten zijn het kasteel Riegersburg met zijn roofvogelobservatorium, de chocoladefabriek Zotter en talloze musea. Het Styrassic Park is een ideale afleiding voor kinderen. Dit avonturenpark ligt op een prettige rijafstand en is een geweldige ervaring met zijn dinosaurussen, prehistorische mensen en klimkasteel.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten





















