Sölk, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Sölk
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
"Fischerhütte", halfvrijstaand huis 4-kamers 85 m2 op 2 verdiepingen. Gedeeltelijk afgeschuinde daken, gerenoveerd in 2018, gezellig en met veel hout ingericht: woonkamer met zwedenkachel, eettafel, eethoek en Sat-TV. 1 kamer met 1 2-pers bed. Kookhoek (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine). Douche, aparte WC. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed. 1 kamer met afgeschuinde daken met 2 bedden. Douche/WC. Verwarming. Terras. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar), ligstoelen (4). Uitzicht op het landschap. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. 2 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders.
Buiten
Großsöktal 9 km van Stein an der Enns: Rustieke houten huis "Fischerhütte", 995 m boven zeeniveau, omgeven door bomen en weiden. 9 km van het centrum van St. Nikolai, 6 km van het centrum van Mössna, 50 m van de bosrand, 50 m van het beekje, te midden van groen. Voor medegebruik: terrein met bomen, weide, vijver, parkeerplaats op het terrein. Winkel 6 km, restaurant 400 m, bushalte 400 m, treinstation "Stein an der Enns" 9.5 km, openluchtzwembad 6 km. Bergtrein 25 km, skilift 18 km, skipisten 18 km, langlaufloipe 9 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Hauser Kaibling 23 km. Een deel van het huis is afgesloten en niet bezet. Eigenaar maakt gebruik van de ruimtes in het huis.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten