Sölk, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Sölk
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
"Steiners Blockhütte", huis 6-kamers 160 m2 op 2 verdiepingen. Gezellig en met veel hout ingericht: groot woon-/eetkamer met zwedenkachel, eettafel en eethoek. Woon-/slaapkamer met 1 2-pers divanbed, Sat-TV en DVD. Uitgang naar het terras. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, waterkoker, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Bovenverdieping: 3 kamers met afgeschuinde daken, elke kamer heeft 1 2-pers bed, wastafel en douche. 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed en wastafel. Aparte WC. Verwarming, verwarming met zonne-energie. Houten vloeren. Terras overdekt. Terrasmeubelen, barbecue. Mooi uitzicht op de bergen en het landschap. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.
Buiten
Gezellig, rustieke chalet "Steiners Blockhütte", omgeven door weiden. 500 m van het centrum van Stein an der Enns, aan de rand van de plaats, 4.5 km van het centrum van Öblarn, 23 km van het centrum van Schladming, geïsoleerde, zonnige ligging, 11 km van het meer, 11 km van het skigebied, te midden van groen. Voor alleengebruik: wild terrein 3 ha met weide. In het huis: berging voor ski's. Broodjesservice. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 500 m, restaurant 1.3 km, bakkerij 1 km, café 1 km, bushalte 800 m, treinstation "Stein an der Enns" 1 km, openluchtzwembad 5 km, overdekt zwembad 5 km, meer (zwemmen) "Aich" 11 km. Bergtrein 11 km, skilift 11 km, skipisten 11 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Hauser Kaibling 15 km, Galsterberg/Kalteck 8 km. Lokale verkoop van streekproducten.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten