Schladming, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Schladming
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
"Appartement 2", appartement 3-kamers 55 m2 op de 1e verdieping. Doelmatig ingericht: woonkamer met zwedenkachel, Sat-TV en internationale TV-zenders (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer met bad/douche/WC. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Uitgang naar het balkon. Keuken (oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met eethoek. Douche/WC. Olie-verwarming. Parketvloeren. Balkon. Balkonmeubilair. Zeer mooi panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan.
Buiten
Cottage "Rittisweid", van 3 verdiepingen. 3 huizen in de woning. In de wijk Rohrmoos Untertal, geïsoleerde, rustige ligging, 5 m van de bosrand, aan een doodlopende weg, te midden van groen. Voor medegebruik: wild terrein, kleine tuin. Tafeltennis, patio, terras, tuinmeubelen, barbecue. In het huis: Internet (WiFi), centrale verwarming. Parkeerplaats bij het huis. Supermarkt 9 km, restaurant 3 km, bushalte 1.7 km, treinstation "Schladming" 9 km, meer (zwemmen) "Aicher Badesee" 18 km. Kabelbaan 5.5 km, skipisten 3 km. Attracties in de buurt: Dachstein Südwandbahn 25 km, Zipline Stoderzinken 28 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Planai West 5.5 km, Hochwurzenbahn Rohrmoos 7 km, Reiteralm 16 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Steirischer Bodensee 23 km. Wandelgebied Mautstelle Wilde Wasser 4 km.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten