Gröbming, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Gröbming
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
"Landhaus Hubner", huis 3-kamers 60 m2 op 2 verdiepingen. Gezellig en met veel hout ingericht: 1 kamer met 1 2-pers bed. Open galerij met afgeschuinde daken, hoogte van het plafond 50 - 200 cm met 1 bed en 1 2-pers bed. Groot woonkeuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine) met eettafel, eethoek, Sat-TV en houtkachel. Douche/WC. Parketvloeren, vloerbedekking. Terras, op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar), ligstoelen (2). Mooi panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: kinderbed, haardhout (gratis). Internet (WiFi, gratis). Rookvrij huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. In plaats van een afgesloten slaapkamer bevinden sommige slaapgedeeltes zich in een open ruimte (galerij, nis, etc.). Bedindeling is flexibel. Er zijn meer slaapmogelijkheden beschikbaar dan het maximaal toegestane aantal personen dat echter niet mag worden overschreden.
Buiten
Kleine, gezellige cottage "Hubner", 980 m boven zeeniveau, omgeven door bomen en weiden. 2.5 km van het centrum van Gröbming, aan de rand van de plaats, 7 km van het centrum van Stein an der Enns, 23 km van het centrum van Schladming, tegen een helling, in een woonwijk, 100 m van de bosrand, 6 km van het meer, 12 km van het skigebied, te midden van groen. Voor alleengebruik: tuin 500 m2 met gazon en planten. Terras, tuinmeubelen. 1 km lange rommelige toegangsweg (bergweg). In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Trappenweg naar het huis. Parkeerplaats (voor 2 auto's) op het terrein. Supermarkt 2.5 km, winkelcentrum 2.5 km, restaurant 2 km, bushalte "REHA Zentrum Gröbming" 2 km, treinstation "Stein an der Enns" 6.5 km, meer (zwemmen) "Aich" 6 km. Golfterrein (18 holes) 18 km, tennis 3 km, wandelroutes 100 m vanaf het huis, skilift 12 km, kabelbaan op 16 km, langlaufloipe 3.5 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Hauser Kaibling 15 km.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten