Deutschlandsberg, Stiermarken
Oostenrijk, Stiermarken, Deutschlandsberg
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Geniet van ontspannende dagen in dit gezellige huis met een fantastisch uitzicht op de natuur.
Laat het leven van alledag achter je en dompel je onder in de rust en veiligheid van dit goed onderhouden vakantiehuis. Het biedt een prachtige achtergrond voor een ontspannen vakantie in elk jaargetijde. Het vakantiehuis zelf is functioneel uitgerust, gezellig ingericht en biedt alles wat je nodig hebt voor een verblijf met een klein gezin. Bereid 's ochtends een uitgebreid Oostenrijks ontbijt in de praktische keuken en begin de dag energiek. Wintersportliefhebbers hebben in de winter een verwarmde skikelder met droger voor ski- en wandelschoenen tot hun beschikking.
De buitenruimte nodigt uit om te vertoeven en diep adem te halen. Vanaf het zonnige terras van het huis kijk je uit over de zacht glooiende heuvels en dichte bossen van de omgeving. Ga buiten zitten, voel de zon op je huid en laat je gedachten tot rust komen. Of trek je wandelschoenen aan en verken de omgeving op een van de nabijgelegen wandelroutes.
Deutschlandsberg combineert ongerepte natuur met het moderne stadsleven. De stad ligt in het hart van Stiermarken, omringd door wijngaarden, weiden en bossen. Talloze wandelpaden leiden door het schilderachtige landschap tot aan de Koralpe. Je kunt ook Kasteel Deutschlandsberg bezoeken met zijn museum en panoramisch uitzicht. In de winter ligt het dichtstbijzijnde skigebied op slechts een klein eindje rijden.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten










