Sankt Margarethen im Lungau, Salzburg
Oostenrijk, Salzburg, Sankt Margarethen im Lungau
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit zeer moderne, vrijstaande chalet ligt midden in het centrum van Sankt Margarethen im Lungau op kleine afstand van de skilift en heeft een geweldig uitzicht op de pistes. Dit chalet bestaat uit twee gelijke helften, waarvan je er één bewoont. De woonkamer heeft een moderne Oostenrijkse eethoek, een grote zithoek en een luxe keuken. Via de openslaande deuren kom je op het grote buitenterras, met tuin op het zuiden en een overdekte loungezithoek, aparte sauna met buitendouche
Het chalet ligt op loopafstand van de skilift van skigebied Katschberg-Aineck (70 km piste) en ca. 200 m van het centrum met voldoende winkelmogelijkheden. Het skigebied Obertauern (100 km pistes) is met de auto in 25 minuten te bereiken, het skigebied Grosseck-Speiereck (50 km pistes) in 5 minuten en de familieberg Fanningberg in 20 minuten (30 km pistes), allemaal met de gratis skibus.
De steden Salzburg en Villach, maar ook Noord-Italië, Slovenië en Kroatië zijn gemakkelijk bereikbaar. In de zomer kunnen zowel actieve vakantiegangers als rustzoekers genieten van deze heerlijke omgeving. Golfen, wandelen, mountainbiken, vissen, raften, yoga op de berg en motorrijden op de vele prachtige passen in de omgeving zijn één van de vele manieren om een fantastische vakantie te beleven!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden
Inclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoer
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Begane grond: woonkamer met 2-pers. slaapbank(vide), TV(vide), TV, open haard, zithoek(vide), zithoek , keuken met eettafel, kookplaat, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met douche, wastafel , toilet met wastafel , terras
Souterrain: slaapkamer met 2x stapelbed , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, TV, douche, wastafel, wc , badkamer met douche, wastafel, wc
skiberging met skischoenverwarmers , wasdroger, sauna, wasmachine, balkon, verwarming(vloerverwarming), tuin(niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, 3x parking, ligstoelen, 1x kinderbed (excl. beddengoed)(tegen betaling), 1x kinderstoel(tegen betaling)
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Salzburg
Bergpaden in het Salzburger Land
Wandelen door het Tennengebirge of rond de Grossglockner. Mooie natuur met paden waar je hond mee mag.
Salzkammergut meren
De Wolfgangsee, Mondsee en Fuschlsee hebben hondvriendelijke strandjes. Wandel langs de oevers en laat je hond zwemmen.
Nationaal Park Hohe Tauern
Het grootste nationale park van de Alpen. Gletsjers, watervallen en alpenweides. Je hond mag aangelijnd mee op veel paden.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
12 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten











































