Hollersbach im Pinzgau, Salzburg
Oostenrijk, Salzburg, Hollersbach im Pinzgau
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Luxe en comfort wachten op je in chalet die Kramerei. De woon- en slaapkamers met elegante houten elementen nodigen je uit om te ontspannen. Op de ligstoelen en zitjes in de buitenruimte kun je genieten van het uitzicht en het frisse bronwater uit de eigen bron van het chalet. Extra's zoals ontbijtservice, dagelijkse broodjesservice en directe ski-out in geval van sneeuw laten niets te wensen over
Chalet die Kramerei heeft een idyllische ligging in Hollersbach im Pinzgau, midden in de indrukwekkende bergwereld van de Kitzbüheler Alpen. De skilift is in de directe omgeving, dus je kunt gemakkelijk beginnen met je plezier op de pistes. In de zomer liggen wandelpaden en mountainbikeroutes voor de deur. Het nabijgelegen Nationaal Park Hohe Tauern biedt spectaculaire natuurbelevenissen en excursiebestemmingen zoals watervallen en alpenweiden. Charmante cafés, restaurants en winkels voor je dagelijkse behoeften liggen op slechts een paar minuten afstand. De nabijgelegen speeltuin is ideaal voor gezinnen
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
Inclusief verplichte mobiliteitsbijdrage. Dit geeft recht op het Guest Mobility Ticket voor onbeperkt reizen met het regionale openbaar vervoer
Begane grond: open keuken met waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(volledig automatisch), magnetron, afwasmachine, koelkast, wastafel , woon/eetkamer met TV, eettafel, zithoek , slaapkamer met 3x 1-pers. bed, TV , slaapkamer met 2-pers. bed, TV , badkamer met wasbak, douche , toilet
Bijgebouw: wasruimte met wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasbak, wasmachine(gedeeld met andere gasten) , skiberging(gedeeld met andere gasten) met skischoenverwarmers
balkon, tuin(deels omheind), 3x parking, trampoline(gedeeld met andere gasten), zandbak(gedeeld met andere gasten), 1x kinderbed (incl. beddengoed), 1x kinderstoel, Schommel(gedeeld met andere gasten)
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Salzburg
Bergpaden in het Salzburger Land
Wandelen door het Tennengebirge of rond de Grossglockner. Mooie natuur met paden waar je hond mee mag.
Salzkammergut meren
De Wolfgangsee, Mondsee en Fuschlsee hebben hondvriendelijke strandjes. Wandel langs de oevers en laat je hond zwemmen.
Nationaal Park Hohe Tauern
Het grootste nationale park van de Alpen. Gletsjers, watervallen en alpenweides. Je hond mag aangelijnd mee op veel paden.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


















