Lainach, Karinthië
Oostenrijk, Karinthië, Lainach
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Dit prachtige huis ligt in Bad Lainach, een lieflijk dorpje dat bij de stad Rangersdorf hoort in het westelijke deel van Karinthië, omgeven door bergen, rivieren en bossen, dicht bij vele toeristische attracties. Deze accommodatie heeft een maximale capaciteit van 9 personen in 4 slaapkamers. Een terras met barbecue en een prachtige tuin bieden alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf. Let op: Om veiligheidsredenen is het NIET toegestaan de open haard te gebruiken door de gasten
Tijdens de zomermaanden van juni tot en met september woont de eigenaar zelf ook in het huis (in een eigen appartement) en biedt op verzoek ook bergtoeren aan.
Je kunt hier zowel in de winter als in de zomer genieten van tal van leuke en recreatieve buitenactiviteiten. Het huis ligt in het Nationaal Park Hohe Tauern, een van de grootste nationale parken van Europa (1.800 km²), een wonder van moeder natuur, met meer dan 300 bergtoppen (boven 3000 m), prachtige gletsjers, 26 belangrijke watervallen, 551 bergmeren, kortom een prachtig landschap. Je kunt van hieruit echt overal naartoe! In de zomer is er van alles te doen: raften, prachtige watervallen en kloven (Groppensteinschlucht en Raggaschluchtklamm), panoramawegen (Großglockner Hochalpenstraße, Malta Hochalmstraße), rodelbaan, fietsen, wandelen, paragliding, meren (Tristachersee, Weissensee), avontuurlijk openluchtzwembad (Winklern, Obervellach), dierentuinen...en nog veel meer, op minder dan 30 minuten rijden. De bekendste panoramaweg van Europa en een van de TOP 3 excursiebestemmingen van Oostenrijk - de Großglockner Hochalpenstraße (Koningin van de berg) - mag je natuurlijk niet missen. De wandelpaden in de bergen en de bekende Alpe-Adria R8 fietsroute loopt voor de deur langs. Een voetbalveld, een speeltuin voor kinderen, een manege en het busstation liggen op 150 m afstand. Op slechts 5 minuten loopafstand vind je enkele charmante traditionele restaurants. In de winter liggen de adembenemende skipistes in de omgeving op je te wachten. Op 200 m van het huis is er een schaatsbaan, een sleehelling en een skipiste voor beginners, geopend als er natuursneeuw ligt. In Lienz, Heiligenblut of Mölltaler Gletscher, zijn er talrijke skipistes voor beginners, maar ook voor gevorderden, op 20 minuten rijden met de auto. Skiën of fietsen, één element is bijna altijd hetzelfde - Je rijdt door een fantastische natuurlijke omgeving en geniet van sensationele uitzichten
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
Begane grond: woonkamer met TV(flatscreen), eettafel(4 personen), 3x eettafel(6 personen), zithoek, bar , keuken met kookplaat(4 kookplaten), waterkoker, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, douche, wastafel , 2x toilet met wastafel
Op de 1e etage: slaapkamer met badkamer(27 m2) met 2-pers. bed, TV(flatscreen), koelkast, douche, wastafel, wc, balkon , slaapkamer met badkamer(20 m2) met 2-pers. bed, TV(flatscreen), koelkast, douche, wastafel, wc, balkon , slaapkamer met badkamer(22 m2) met 1-pers. bed, 2-pers. bed, TV(flatscreen), koelkast, douche, wastafel, wc, balkon
skiberging met skischoenverwarmers , terras(overdekt), tuin(gedeeld met eigenaar, deels omheind), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, 6x parking
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Karinthië
Warmste meren van Oostenrijk
De Wörthersee, Millstätter See en Faaker See zijn lekker warm. Veel meren hebben speciale hondenzones bij het strand.
Nockberge
Zachte, afgeronde bergen die goed te doen zijn voor een ontspannen bergwandeling. De Alpe-Adria-Trail is een aanrader.
Nationaal Park Nockberge
Alpennatuur met panoramische wandelroutes. De Nockalmweg brengt je naar startpunten van mooie wandelingen. Hond mag mee.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
9 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten









































