Bjørgan, Grong
Noorwegen, Grong, Bjørgan
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Houten wanden en royale ramen geven deze hut een warm, traditioneel karakter, met het groen van het bos vlak buiten zichtbaar. De ruime zithoek nodigt uit tot lange avonden samen, terwijl de open haard na actieve dagen in het landschap voor een gezellig middelpunt zorgt. Bordspellen en boeken versterken de ontspannen, huiselijke sfeer. De hut is bereikbaar via een korte wandeling vanaf de parkeerplaats en de toegangsweg is een tolweg. Rond Grong bepaalt de natuur het ritme. Het omliggende landschap biedt in de warmere maanden prachtig terrein om te wandelen en zodra de winter aanbreekt om te skiën. Vissers kunnen gebruikmaken van de visvergunning en hun geluk beproeven met zalm in het riviersysteem van de Namsen, een gebied met een lange vistraditie. Of u nu te voet op verkenning gaat, de besneeuwde paden opgaat of tijd aan de rivier doorbrengt, dit is een omgeving die wordt gevormd door de bossen, waterwegen en wisselende seizoenen van Trøndelag.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


















