Bortelid, Åseral
Noorwegen, Åseral, Bortelid
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Kom tot rust in dit charmante vakantiehuis met panoramisch uitzicht.
Dit huis is perfect voor een ontspannen verblijf: ramen van vloer tot plafond laten veel licht binnen in de gezellige kamers en bieden uitzicht op het prachtige landschap. Rustiek houten meubilair en comfortabele banken creëren een gezellige sfeer waarin je kunt opgaan in je vakantie lectuur of je favoriete muziek. Bij koel weer steek je de houtkachel aan en leun je achterover met een glas wijn.
Bij zonnig weer is het houten terras de perfecte plek voor een ontspannen praatje onder het genot van een goede kop koffie. Luister naar de geluiden van de natuur of maak het jezelf gemakkelijk op de ligstoelen voor een middagdutje en doe nieuwe energie op. Kom 's avonds samen voor een barbecue en denk na over de ervaringen van de dag.
In de zomer nodigen idyllische meren zoals Juvatn je uit om te zwemmen, kanoën en vissen. Als je het indrukwekkende berglandschap wilt verkennen, ga dan wandelen of fietsen. In de winter verandert Bortelid in een populair skigebied met meerdere skiliften, afdalingen en vele kilometers aan langlaufloipes die geschikt zijn voor zowel beginners als ervaren skiërs.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten























