Kaag, Zuid-Holland
Nederland, Zuid-Holland, Kaag
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Perfect gelegen tussen Amsterdam en Leiden, vind je op Kaageiland dit gezellige appartement, te midden van de Kagerplassen. De accommodatie is gelegen aan de haven en biedt diverse watersportprogramma’s aan. Er is een open woonkeuken, een riant dakterras met spa-bad. Geniet op het terras van een heerlijke BBQ, met uitzicht over het water
Watersport Academy de Kaag biedt diverse watersport programma's aan. Van een zeilclinic, botter zeilen tot wakeboarden of flyboarden. Bijna alle watersport disciplines komen hier aan bod. Voor elke leeftijd groep is er een passend aanbod, van actief tot ontspannen vaartocht onder begeleiding van een kapitein. Neem contact op met Villa for You om je activiteit vast te leggen! Verder zijn er nog tal van andere activiteiten in de omgeving te doen. Zo zijn er diverse fietsroutes, een mini excursie naar een kaasboerderij of maak een historische wandeling over het eiland Kaag. De ligging van deze groepsaccommodatie is ideaal. Lisse bereik je al binnen 10 minuten, hier vindt je natuurlijk de Keukenhof en het LAM museum. Of breng een bezoek aan het dichtbij gelegen Leiden, een prachtige stad. Combineer Leiden met een bezoek aan Naturalis. Heb je nog geen genoeg van het water? Ga lekker uitwaaien in Noordwijk (15 minuten). Een heerlijk strand waar je de vuurtoren kunt beklimmen of het Bunker Museum bezoeken
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
In verband met rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaan
In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Op de 1e etage(eigen entree, via steile trap): gang, open keuken met kookplaat, waterkoker, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven , woonkeuken met TV, eettafel , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. slaapbank(160 x 200 cm) , slaapkamer met 2x stapelbed(90 x 200 cm) , badkamer met douche , toilet
dakterras met spa bad , tuinmeubilair, BBQ(gas)
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Zuid-Holland
Strand bij Ouddorp of Rockanje
Brede stranden op de Zuid-Hollandse eilanden, vooral buiten het seizoen heerlijk rustig. Kilometers strand voor jou en je hond alleen.
Duinen van Goeree
De duinen op Goeree-Overflakkee en het natuurgebied Kwade Hoek zijn mooi voor een stevige wandeling. Ruig, winderig, echt aan zee.
Bollenstreek
In het voorjaar loop je met je hond tussen kleurrijke bloemenvelden. De rest van het jaar zijn de polders van het Groene Hart net zo mooi.
Langs de grachten
Gouda, Delft en Dordrecht zijn hondvriendelijker dan je denkt. Pak een terrasje aan de gracht en maak daarna een rondje door het centrum.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


































