Kortgene, Zeeland
Nederland, Zeeland, Kortgene
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
Nabij het Veerse Meer
Op een paar minuten lopen van het Veerse Meer ligt deze vakantiewoning. De woning is omgeven door een fijne tuin met veel groen en privacy. Het dorp Kortgene ligt op loopafstand met leuke winkels en restaurants binnen handbereik.
Ruime woonkamer en keuken
In de gelijkvloerse accommodatie heb je vanuit de woonkamer met ruime zithoek een fijn uitzicht op de tuin. De zithoek is voorzien van een 3-persoons(slaap)bank en twee losse fauteuils bij de televisie. In het andere deel van de woonkamer vind je het eetgedeelte met gezellige ronde tafel en 4 stoelen. Naast de eethoek bevindt zich de keuken die van alle gemakken is voorzien zoals een kookplaat, combi-magnetron of oven, vaatwasser, koelkast, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker.
Slaapkamers en badkamer
In de woning zijn drie knusse slaapkamers, één slaapkamer is voorzien van tweepersoonsbed (160x200cm) en twee slaapkamers voorzien van een eenpersoonsbed (90x200cm). In de slaapkamers vind je verder bedlampjes, wandplankjes en opbergruimte voor kleding. De compacte badkamer is voorzien van een douche, wastafel met opbergkast en toilet. In de woning zijn tevens alle voorzieningen voor kleine kinderen zoals een kinderstoel en opvouwbaar campingbed aanwezig en in de wasruimte buiten staat een wasmachine. Reis je graag samen met je trouwe viervoeter(s)? Die mogen gezellig mee, in de woning zijn twee huisdieren welkom.
Tuin en terras
Vanuit de woonkamer stap je door de grote schuifpui direct op het overdekte terras (ca. 24m2) waar je heerlijk kan zitten aan de tafel met 4 stoelen. Naast het terras ligt rondom de ruime tuin (ca.150m2) die privé ligt door de omheining en mooi beplant is met hagen, bloemen en gras. Heerlijk om te barbecueën en genoeg ruimte om te genieten van zon of schaduw.
Activiteiten in de omgeving
Deze vakantiewoning ligt vlakbij het populaire Veerse Meer waar je heerlijk kunt zwemmen, varen, waterskiën, suppen of surfen. Kleine kinderen vangen hier graag krabbetjes en ze kunnen er heerlijk spelen op het zandstrand. In het centrum van Kortgene vind je naast de basisbehoeften zoals een supermarkt, slager en bakker ook diverse unieke winkels en restaurantjes. Iedere zaterdag is er een gezellige weekmarkt. Kortgene is ook een heerlijk vertrekpunt wanneer je van wandelen houdt, tijdens je wandelroute zie je veel van de prachtige omgeving zoals het Veerse Meer, de Oosterschelde en het Zeeuwse landschap. Naast wandelen kan je ook heerlijke fietsroutes volgen en een overtocht met het fiets-voetveer naar Wolphaartsdijk mag je eigenlijk niet missen. Kortgene ligt door de centrale ligging op Noord-Beveland dicht bij leuke steden als Zierikzee, Goes en Middelburg maar ook gezellige badplaatsen als Vrouwenpolder en Domburg zijn op korte rijafstand te bereiken. Een ideale uitvalsbasis om Zeeland te ontdekken dus!
(FS_PeOos)
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- aantal slaapkamers: 3
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- airconditioning: geen
- terras
- tuin: voor alleengebruik
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: koelkast
- vaatwasser
Entertainment
- televisie: tv
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
Omgeving
- strand: 0 m
- meer: 0 m
Buiten
text missing
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Zeeland
Naar het strand
Zeeland heeft de meeste hondenstranden van Nederland. Van Cadzand tot Renesse: je hond mag er het hele jaar mee, ook in het hoogseizoen.
Wandelen over de Deltawerken
Loop met je hond over de Oosterscheldekering en de Zeeuwse dijken. Kilometers wandelpad met uitzicht op zee, heerlijk uitwaaien.
De duinen in
Ga naar het Zwin, de Verdronken Zwarte Polder of de Oranjezon. Je hond mag aangelijnd mee door duinen, schorren en bos.
Samen op het terras
Bij de meeste Zeeuwse strandpaviljoens en dorpsrestaurants mag je hond mee het terras op. Waterbakje staat klaar.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 12:00 PM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten