Heinkenszand, Zeeland
Nederland, Zeeland, Heinkenszand
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OPTIONELE DIENSTEN
Breng een afwisselende vakantie door met het hele gezin in dit prachtig gelegen vakantiehuis.
Dit gezellige vakantiehuis met ruimte voor een klein gezin verwelkomt je op een vakantiepark in Heinkenszand. Het is functioneel ingericht en biedt alles wat je nodig hebt voor een geslaagde vakantie op een kleine ruimte. Profiteer van de veranda, die je uitnodigt om ontspannende uren buiten door te brengen. Het hoogtepunt van je huis is de prachtige hot tub buiten, die warme en gezellige momenten in de frisse lucht belooft.
Je vakantiehuis ligt in een prachtig aangelegd vakantiepark met verschillende faciliteiten. Tijdens je vakantie kun je gebruikmaken van het verwarmde buitenzwembad met glijbaan, kinderbad en ligweide. Het zwembad is tegen betaling te gebruiken. In de zomermaanden is er een gevarieerd animatieprogramma voor je kinderen. Het vakantiepark heeft ook een grote speeltuin met voetbalveld. Direct naast het vakantiepark kun je vissen op het meer of genieten van heerlijke gerechten in het naastgelegen restaurant.
Buiten de zomermaanden is het vakantiepark het hele jaar door geschikt voor rustzoekers en natuurliefhebbers. Maak een fietstocht door de authentieke dorpskernen of een wandeling door natuurgebied de Middelplaten aan het Veerse Meer om trekvogels te spotten. Maak een ritje met de authentieke stoomtrein Goes-Borsele, bezoek het Tractormuseum in 's-Gravenpolder, Berkenhof's Tropische Dierentuin & Vlindertuin of het Zeeuws Bevrijdingsmuseum.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Zeeland
Naar het strand
Zeeland heeft de meeste hondenstranden van Nederland. Van Cadzand tot Renesse: je hond mag er het hele jaar mee, ook in het hoogseizoen.
Wandelen over de Deltawerken
Loop met je hond over de Oosterscheldekering en de Zeeuwse dijken. Kilometers wandelpad met uitzicht op zee, heerlijk uitwaaien.
De duinen in
Ga naar het Zwin, de Verdronken Zwarte Polder of de Oranjezon. Je hond mag aangelijnd mee door duinen, schorren en bos.
Samen op het terras
Bij de meeste Zeeuwse strandpaviljoens en dorpsrestaurants mag je hond mee het terras op. Waterbakje staat klaar.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
3 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten






























