Exterior Summer
Exterior Summer
Pool Of House
Living Room
Bed Room
Dining Room
Kitchen

West-Graftdijk, Noord-Holland

Nederland, Noord-Holland, West-Graftdijk

2 Honden toegestaan
3 slaapkamer
1 badkamer
6 gasten
1 baby's
75 m2
Vanaf
€101.20Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€139.00 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 2; € 6/dier/nacht, €6.00 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€10.95 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€2.73 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenZelf meenemen

Ervaar de rust van het Hollandse platteland in dit gezellige, gelijkvloerse chalet op Resort de Rijp. Gebouwd in pittoreske Zaanse stijl, beschikt uw tweede thuis over een lichte woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en maximaal drie flexibele slaapkamers – perfect voor gezinnen of groepen tot zes personen. Openslaande deuren geven toegang tot een privéterras met tuinmeubilair, omgeven door weelderig groen. Of u nu koffie drinkt in de zon of geniet van een diner onder de sterrenhemel, comfort en rust wachten u overal.

Resort de Rijp, gelegen in het rustige dorpje West-Graftdijk, is uw toegangspoort tot iconische Nederlandse bestemmingen. Een korte rit brengt u naar de kaashoofdstad Alkmaar, de historische charme van De Rijp of de zandstranden van de Noordzee. Het nabijgelegen natuurgebied Eilandspolder biedt schilderachtige wandel- en fietsroutes – ideaal voor natuurliefhebbers en buitenavonturiers. Na een dagje verkennen kunt u ontspannen met een duik in het gemeenschappelijke zwembad of genieten van de frisse lucht in uw tuin.

Hondenvrienden zijn van harte welkom! Wandel samen door het open landschap of bezoek nabijgelegen losloopgebieden, zoals de huisdiervriendelijke paden in Eilandspolder. Veel lokale cafés in De Rijp verwelkomen huisdieren op hun terrassen, zodat u samen met uw trouwe viervoeter kunt genieten van Hollandse appeltaart en koffie. Van rustgevende ontspanning tot onvergetelijke avonturen, dit chalet biedt een warm, gunstig gelegen toevluchtsoord voor u en uw huisdier.

Voorzieningen

    TV
    Magnetron
    Vaatwasser
    Zwembad
    Op een vakantiepark
    Koelkast
    Wi-Fi

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Noord-Holland

🏖
Strand bij Bergen of Julianadorp

Buiten het hoogseizoen mag je hond op bijna alle stranden los. Bergen aan Zee en Julianadorp zijn top: breed strand, rustig, ruimte zat.

🌳
Duinen en bossen

De Schoorlse Duinen en het Noord-Hollands Duinreservaat zijn perfect voor een flinke wandeling. Afwisselend landschap en veel loslooproutes.

🚲
Fietsen door de polders

Plat, windstil (soms) en vol met mooie routes langs windmolens en weilanden. Neem je hond mee in de fietskar of laat hem naast je draven.

🏘
Hondvriendelijke dorpen

Bergen, Egmond en Callantsoog zijn echt ingesteld op honden. Bij veel winkels, restaurants en cafes kan je hond mee naar binnen.

Beschikbaarheid

Maart 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Beoordelingen

89 beoordelingen van gasten met hond

Deze beoordelingen zijn geschreven door gasten die met hun hond in dit vakantiehuis hebben verbleven.

Beoordeling 7.8 vanaf 10

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 4:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden

6 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€101.20Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€139.00 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 2; € 6/dier/nacht, €6.00 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€10.95 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€2.73 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenZelf meenemen

Nog geen kosten