Den Burg, Noord-Holland
Nederland, Noord-Holland, Den Burg
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
De Witte Parel op Texel ligt aan de rand van het Dennenbos, tussen de dorpen Den Burg en de badplaats De Koog. Deze centraal gelegen locatie biedt gemakkelijke toegang tot zowel het bos voor wandelingen, fietsen en paardrijden, als het strand van de Noordzee op korte afstand.
Deze prachtige familievilla ademt een sfeer van luxe en pure perfectie. Via de ruime entree komt u in de riante living, waar u de sfeervolle woonkamer vindt, compleet met zithoek, Smart TV en een sfeerhaard. Zet de haard aan voor een gezellige en warme sfeer in de villa. De vernieuwde open keuken is van alle gemakken voorzien. Neem plaats op het comfortabele treinwagonbankstel voor een gezellige familiesfeer en om heerlijk te tafelen.
Op de begane grond vind je 1 slaapkamer voorzien van comfortabele eenpersoons boxspringbedden en een tv. Aansluitend een badkamer met douche, wastafel en toilet. Op de etage zijn de overige 3 slaapkamers te vinden, allen voorzien van twee eenpersoons boxspringbedden. De etage beschikt over een vernieuwde luxe badkamer met inloopdouche, ligbad met whirlpool functie, dubbel wastafelmeubel en een sauna om heerlijk in te ontspannen en volledig tot rust te komen.
Vanuit de woonkamer loop je zo de schitterende riante tuin in. Voor de kleintjes is er een trampoline aanwezig om volop van het buitenleven te genieten.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Noord-Holland
Strand bij Bergen of Julianadorp
Buiten het hoogseizoen mag je hond op bijna alle stranden los. Bergen aan Zee en Julianadorp zijn top: breed strand, rustig, ruimte zat.
Duinen en bossen
De Schoorlse Duinen en het Noord-Hollands Duinreservaat zijn perfect voor een flinke wandeling. Afwisselend landschap en veel loslooproutes.
Fietsen door de polders
Plat, windstil (soms) en vol met mooie routes langs windmolens en weilanden. Neem je hond mee in de fietskar of laat hem naast je draven.
Hondvriendelijke dorpen
Bergen, Egmond en Callantsoog zijn echt ingesteld op honden. Bij veel winkels, restaurants en cafes kan je hond mee naar binnen.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 3:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


























