0
0
1
2
3
4
5

Oud Gastel, Noord-Brabant

Nederland, Noord-Brabant, Oud Gastel

2 Honden toegestaan, meer op aanvraag
2 slaapkamer
1 badkamer
6 gasten
45 m2
Vanaf
€74.54Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

BedlinnenInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Beleef een ontspannen vakantie in dit comfortabele vakantiehuis met buitenwellness.

Het moderne en uitnodigende vakantiehuis verwelkomt je in een rustige, natuurlijke omgeving. Van hieruit kun je prachtige wandelingen en fietstochten maken in de natuur. Maak het jezelf gemakkelijk in de stijlvol ingerichte kamers. Na een bewogen dag kun je je favoriete films streamen op de bank en genieten van het prachtige uitzicht door de ramen van vloer tot plafond. De mooie, open keuken biedt je de mogelijkheid om samen te koken.

Je kunt ook ontspannende uren doorbrengen op het terras van het vakantiehuis. Geniet van de zon, lees in alle rust of neem een bad in het Finse houten bad om helemaal tot rust te komen.

Breng een dag door op het strand van de Bergse Heide of verken het landschap van het grenspark Kalmthoutse Heide. Maak een wandeling door Oudenbosch en ontdek het arboretum en de indrukwekkende basiliek. Bewonder de historische gebouwen in de vestingstadjes Klundert en Willemstad. Cultuur- en winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen in Breda, Bergen op Zoom en Antwerpen. Het waterpark Splesj is ideaal voor een dagje uit met het hele gezin, en als je van wintersport houdt, kun je op een klein stukje rijden naar SnowWorld om te skiën of snowboarden.

Let op: Het vakantiepark is nog in aanbouw. Alles wordt in het werk gesteld om eventuele overlast tot een minimum te beperken.

Voorzieningen

    In bosrijk gebied
    Whirlpool/Jacuzzi
    Koelkast
    Vaatwasser
    TV
    Wi-Fi

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Noord-Brabant

🌲
Bossen en vennen

De Loonse en Drunense Duinen, de Kampina, de bossen bij Oisterwijk. Je hond kan er op veel plekken los. Ga en ontdek het zelf.

🦡
De Biesbosch in

Een watergebied vlak bij Dordrecht dat voelt als wildernis. Op veel paden mag je hond aangelijnd mee.

🍺
Brabantse gezelligheid

Brabanders zijn gek op honden. In Den Bosch, Breda en Eindhoven vind je overal terrassen waar je hond welkom is.

🏞
Heide en beekdalen

De Strabrechtse Heide en het Markdal zijn fijn voor langere wandelingen. Gevarieerd, rustig, en je hond voelt zich er meteen thuis.

Beschikbaarheid

September 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Oktober 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Neem contact op voor details

Annuleringsvoorwaarden

25% kosten tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden (meer op aanvraag)

6 personen

Vragen over dit huis?

Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie

Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.

Per vakantiehuis zie je hoeveel honden er maximaal welkom zijn. Dat maximum wordt door de eigenaar bepaald.

Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.

Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Bij de voorzieningen op deze pagina zie je of dit huis een omheinde tuin heeft. Hoe hoog en hoe sluitend de omheining precies is, verschilt per huis. Die informatie komt van de eigenaar en is niet altijd even compleet.

Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Dat verschilt per huis: soms zijn ze inbegrepen, soms huur je ze bij (meestal per persoon) en bij sommige huizen neem je ze zelf mee. Je ziet het in het kostenoverzicht op deze pagina zodra je je reisgegevens invult.

Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Alle informatie die wij van dit huis hebben, staat op deze pagina. Vragen over bijvoorbeeld de borg, het aantal bedden, parkeren of het terras kunnen we alleen voor je navragen bij de verhuurder.

Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€74.54Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

BedlinnenInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Nog geen kosten