Kaatsheuvel, Noord-Brabant
Nederland, Noord-Brabant, Kaatsheuvel
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Geniet van het comfort in dit moderne, vrijstaande chalet, gelegen in het rustige vakantiepark Kaatsheuvel. Stijlvol ontworpen op één verdieping, beschikt het chalet over een lichte woonkamer met tv, een open keuken met vaatwasser en magnetron, en drie gezellige slaapkamers die kunnen worden ingericht als tweepersoonskamers of kamers met twee eenpersoonsbedden. Een strakke badkamer met inloopdouche en een eigen tuinterras maken dit chalet tot een warme en uitnodigende plek om te ontspannen na een dag vol avonturen. Het vakantiepark biedt binnen- en buitenzwembaden waar u van kunt genieten.
Dit chalet ligt op slechts 2 km van het betoverende pretpark De Efteling en grenst aan het adembenemende Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen, waardoor het het beste van twee werelden biedt. Verken bospaden en zandduinen te voet of met de fiets – perfect voor gezinnen en ideaal voor honden! Het nabijgelegen hondvriendelijke café De Rustende Jager en de uitgestrekte duinen bieden ruimte voor huisdieren om vrij rond te rennen terwijl u geniet van lokale gerechten en schilderachtige uitzichten.
Met een bakkerij, supermarkt en restaurants op slechts 100 meter afstand in het vakantiepark, is uit eten gaan een fluitje van een cent. Proef lokale specialiteiten bij Brasserie Het Genot of geniet van een picknick aan het meer op slechts 8 km afstand. Parkeren is vlakbij en de omgeving is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Of u nu op zoek bent naar spanning, boswandelingen of uitstapjes met uw huisdier, dit chalet is uw toegangspoort tot het beste van Noord-Brabant.
EuroParcs kan voor aankomst een borgsom vragen voor gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borgsom binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende spullen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen er extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels te respecteren en andere gasten te respecteren om een vlotte terugbetaling te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borgsom kan worden gevraagd.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Noord-Brabant
Bossen en vennen
De Loonse en Drunense Duinen, de Kampina, de bossen bij Oisterwijk. Je hond kan er op veel plekken los. Ga en ontdek het zelf.
De Biesbosch in
Een watergebied vlak bij Dordrecht dat voelt als wildernis. Op veel paden mag je hond aangelijnd mee.
Brabantse gezelligheid
Brabanders zijn gek op honden. In Den Bosch, Breda en Eindhoven vind je overal terrassen waar je hond welkom is.
Heide en beekdalen
De Strabrechtse Heide en het Markdal zijn fijn voor langere wandelingen. Gevarieerd, rustig, en je hond voelt zich er meteen thuis.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten





















